komşunun tavuğu kaz mı geliyor ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cellucorc4 tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar merak ettiğim bi konu var bu sadece bana mı oluyor bilmiyorum ama gerçekten merak ediyorum

örneklendirerek anlatıcam

kısa bir bilgi:
    boy:1.85
    kilo:90
    yağ oranı:%15
    kol:soguk 41.5

bulktayım ve kol ölçüm böyle ancak etrafta yada çevremde birini görüyorum mesela kolu benımkinden daha büyük geliyor bana yanımda bir arkadaş oluyor ve bana saçmalama senin kolun daha büyük diyor yada soruyorum benım kolum 1-2 cm daha buyuk cıkıyor ama o bana cok daha buyuk gozukuyor (O KOLDA DEFİNE DEĞİL YOKSA DEFİNE OLDUMU DAHA İYİ DURUR DEMEK İSTEDİĞİM O DEĞİL)

Sık sık bu olay başıma geliyor diyorum acaba insan kendi vücuduna dışardan bakamadıgından mı öyle ama ayna var :)

gerçi çözemediğim bir husus aynaya karsıdan bakınca küçük çapraz aynadan kendine başka göz bakıyor gibi baktıgında daha iri gözüküyor

hiç çözemedim bu konuyu benim zırvalamam mı yoksa bi açıklaması varmı :)

kaka bunu beğendi.
  2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Aynen öyle biz kendimizi olduğu gibi görmüyoruz, örneğin ben kendimi partnerimle yani ev arkadaşımla aynı sanıyorum hatta yan yana geldiğimizde omuzlarını daha geniş anatomisini daha iyi buluyorum vs ama gel gör ki adamın elbisesini bir kez giydiğimde kendisi bir daha giyemiyor o elbiseyi genişlemesinden dolayı :D

Cellucorc4 ve kaka bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş