koltuk altında aşağı doğru inen bölümü nasıl çalıştırabiliriz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yemin ettim tarafından 4 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yemin ettim

yemin ettim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar herkese bir sorum var koltuk altından aşağı inen bölüm var orayı nasıl çalıştırabiliriz doğrudan göğüsü de etkiliyor sanırım bu çalışma. İmkanlarım ev ortamı ,salona gitmiyorum ,hangi hareketleri yapmalıyım? Burayı nasıl çalıştırabilirim egzersiz falan .Cevaplayan herkese teşekkür ederim

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
  3. yemin ettim

yemin ettim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim ilginiz için fakat amacım kas yapmak şeklinde değil yani sadece o bölgeyi harekete geçirmek koşmak gibi, yani egzersiz şeklinde hareket biliyormusunuz? Şöyle bir hareket billiyorum ama doğrumudur hiç bilmiyorum. Ayaktayken kolları açıp kapamak sayısı gün geçtikçe 1000i bulmalı zaten 300ügeçince kolun ensen omurgan bir garip oluyor yani ben daha çok nasıl desem kondüsyon için hareket arıyorum yapacağım hareket beni hızlandırmalı dayanıklılığımı arttırmalı çevikleştirmeli amacım kas şeklinde değil yani yada güç şeklinde değil daha çok egzersiz yukarıda bahsettiğim gibi tam olarak ,umarım anlatabilmişimdir .Ama dersiniz ki bu hareket dediğin tariflere uyuyor verdiğiniz linkteki çalışmaları yaparım hocam iyi günler

4. yemin ettim

yemin ettim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocalarım niye cevap yazmıyorsunuz acaba yeterlimi barfiks demiri ile çalışma ondanmı yazmadınız cevap

5. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kondisyon için vücut ağırlığınla çalışman iyi olur. Barfiks sırt için ideal

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    plates yani esneme kas ve güç değil diyorsan kısaca vücudumun o kısmınıda çalıştırmak istiyorum diyorsun.
    http://www.uzmantv.com/sirt-kaslarini-guclendiren-pilates-hareketleri-hangileri
    eğer güç kondisyon
    dumbbell ile hafif ağırlıkla çok tekrarlar one arm dumbbell rowing barbell rowing ve barfix ve chin up hareketlerini yapabilirsin
    kas olarak istiyorsan ilk mesajımdaki link'e bakabilirsin.

7. yemin ettim

yemin ettim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim hocalarım , iyi çalışmalar

Sayfayı Paylaş