koltuk altı terlemesi

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve emclord00 tarafından 4 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar benim spor yapmaya başladıgımdan beri koltuk altları inanılmaz iz cıkarıyo. dar bi t-shirt giydigim anda 5-10dk geçmeden ıslanıyo iğrenç bi durum bıktım artık. birsürü şey kullandım geçmek bilmedi illet. siyah- beyaz giymekten bıktım sürekli. ne önerirsiniz bana ? kesin çözüm ? internetten araştırdım koltuk altı pedleri varmış iş görürmü dersiniz?

slymn1617 ve ozan119 bunu beğendi.
  2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede var takipteyim :)

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin yine sadece koltuk altı benim koltuk altı,bacaklarım,kalçalarım bütün vücudum terliyo sırılsıklam oluyorum. Donum filan her yerim terliyo spor yaparken.

4. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    spor yaparken benimde öyle. ben genel olarak sölüyorum. koltuk altına yapısan özellikle super slim t-shirt giyiyorum genelde ben, onlarda hemeniz cıkıyor. şu koltuk altı pedini denicem yarın alıcam eczaneden. çok güzel renlki t-shirtlerim var okadar para saydım hiç birini giyemiyorum :( maksimum 15dk ıslanıyor sonra yayılmaya başlıyor

5. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Seninki yine iyi..

New balance ayakkabi aldim 140 liraya bej renk.. ayakkabi 2. Gun giyisimde leke icinde kaldi ayaklarima kadar terliyorum.. Bugun ankarada hava soguktu biraz millet ince montla geziyodu.. ben tshirtle terliyorum sirilsiklam

6. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73

Allah' a şükür şimdilik böyle bi problemim yok. sadece spor yaparken heryerim terliyor oda olağandır diye düşünüyorum şu koltuk altı pedini denicem eğer rahat edersem en azından kışın kullanırım uzun kolluların altında bellide olmaz

7. brhmcr

brhmcr Guest

Bir dezodorant var haftada iki kere yatmadan kullanılıyor. Ve tüm hafta koltuk altı terlemiyor.Bir araştırın derim.

8. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    kafana takma terlesin varsın sen taktıkça o da inadına terler alışmaya bak giy renklileri boş ver.

ozan119 bunu beğendi.
  9. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Sanırım o roll on u biliyorum adı maxim sanırım. ama kesin cozermiki acaba bide onu nerden temin edeblirm eczanelerde olacagını sanmıyorum

abi olurmu öyle şey cok fena cıkıyor ögrenci adamız kız arkadaşım var, bi ortamda sucuk gibi oldugumun belli olmasını istemem. kötü bir görüntü

10. istanbul_1453

istanbul_1453 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    senin yine iyiymiş bende komple terleme var.
    en iyisi gitmediysen dahiliyeye git.test yapsınlar.ben gittiğimde turp gibisin dediiler.ama sorun hala devam ediyor.

11. cursed16

cursed16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spor yaparken Terlemesi normal bi durum olabilir ama Ben Eczaneden driclor diye bir ilaç aldım 35 Liraya Duru temiz bir şekilde koltuk altıma sabah akşam sürüyorum Çok kaşındırdı başlarda çıldırtıcak kadar ama surdukten sonra Mavi lacostumu giydim epey bi yürüdüm öğle sıcağın altında 20 25 dakika normalde su gibi olurdu ama artık tık yok Bu ilacın bağımlısı oldum Bunu doktorlar bilmez ben doktora gıttıgımde bırı rısklı bırı hemen yapalım demıstı korktum ama Eczanelere sor onlar ilaç verır ama driclor gerçekten harıka

12. boxer-

boxer- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı dertten bende de vardı cursed16 gibi DRİCLOR kullandım. Temiz ve tahriş olmamış koltuk altına yatmadan önce sürüyorsun. Güzel ve etkili bir ürün ama ter bezlerine zararı bulunmakta buda bir uyarı ama ismail türüt gibi terli dolaşmaktan iyidir :)

13. JPaSa

JPaSa Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de aynı dert vardı . ben maxim roll on aldım fakat sisesi felan kucuk bıde pahalı ama etkı ettımı dersen super yanı belkı 1 belkı 2 . gununde kesıo terı fakat yogun spor ve sureklı banyo felan ederken 1 hafta ıcınde tekrar ter baslıo bende ve bıda suruorum ama drıcloru arkadaslardan duydum sımdı ve fıyatıda maxıme gore uygunmus acıkcası . Maxım bıtınce drıcloru denıyebılırım.

14. izetg

izetg Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Başka bir başlığa da aynı cevabı yazdım: Eğer sorun deodorantla halledilemeyecek büyüklükteyse tek çözüm botoks... Ter bezlerini felç ettiği ve nerdeyse 1 sene uygulanan bölgenin terlemedigi söyleniyor. Ayaklar için de aynı şey geçerli

GT-I9082 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Rexona nin koltuk alti stick i ise yariyor terlemeyi önlüyor(deo diil stick sabun gibi bisiy,hem bütün gün kokuyu hemde terlemeyi büyük oranda önlüyor fiyati 8 tl civarinda ve 1,5-2 ay kadar idare ediyor.

16. Kapgan

Kapgan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    terlemeyi engellemenin zararı olduğunu duymuştum koku için deotak diye bi krem var duştan sonra sürüyorsun 7 gün etkili

17. Kilolu :(:(

Kilolu :(:( Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Peki arkadaslar bende birşey sorayım , bende de terleme var rollon kullanınca terleme azalıyor ama bu sefer parfümümle birleşince iğrenç bir koku oluyor . Lacostenin rollonu 45 lira :) almam yani .. Kokusuz rollon biliyor musunuz ?

18. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    bir ara driclor diye bir rollon kullanıyordum
    gece yatmadan sürüyordum bir gün sonra terlemeyi tamamen kesiyordu
    yaklaşık 1senedir kullanmıyorum ama geçen eczanelerde bi arayim dedim bulamadım roll onu sanırım üretimi kalkmış
    ama yinede bi araştırabilirsiniz
    ben aşırı terlememe rağmen işe yaramıştı

19. izetg

izetg Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bir ara Clinique'in kokusuz deodorantini kullanmıştım ama bunlar (belki de zararlı maddeleri minimum miktarda kullanmak adına) 10 TL'ye alabileceğin Nivea veya Rexona'lar kadar etkili değil.
    Okuduğum bir makalede, gece yatmadan önce sürülen deodorantların cok daha etkili olduğu yazıyordu. Belki de bu tarz bişey denemelisin. Çünkü terlemis cilde ne sürersen sür, kötü kokar. Bu tür ürünler hiç terlemeden kullanıldığında etkilidir. Ayrıca beslenmene de dikkat etmelisin. Bu sıcak havalarda baharat, çemen vs.yedikten sonra NASA teknolojisi kullansan ne yazar?

Kilolu :(:( bunu beğendi.
  20. Kilolu :(:(

Kilolu :(:( Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Mesela yazın mersine gidiyorum , nemli bölge , her türlü terliyor ... Evsen çıkmadan rollon ve parfüm sıkıyorum , terleyince cümbüşe gell :):)

Sayfayı Paylaş