kollarim kasildi lutfen yardim

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rapvecanberkeca tarafından 22 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Alti aydir spora ara vermistim basladim ve ilk gunden agir girdim sabah uyandim kollarim kasildi acilmiyor ve cok fazla agriyor saunaya giedim sicak dus aldim anlim rahatlatiyor ama sonra ayni oluyor sasanki kaslarim yirtilcakmis gibi hissediyorum bugun 2. Gun biticek ve hala ayni ne yapmam gerekiyor kalici olir mu bu durum kipirdattigimda canim aciyor yardim edin lutfen .mobil giriyorum turkce karakterle bulunmuyor telefonumda hepinizden ozur diliyorum

2. mkmk

mkmk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buna sevineceğine dert etme ne güzel verimli bir antreman geçirmişsin ki ağrıyor beslenmene dikkat et kol çalışmasını bırak haftada 1 yeter.

3. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bu normal bi agri degil kitlendi sanki kollarim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:51 ----------

Bu normal bi agri degil kitlendi sanki kollarim

4. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    korkmayın birşey olmaz. bende benzer bir durum yaşamıştım yıllar önce. acemilik ve tez canlılık bazen böyle şeylere neden olabiliyor. 1 hafta dinlenin. hiç antrenman yapmayın. ağrıların tamamen geçmesini bekleyin. sonra düşük şiddet ve düşük yoğunlukla çalışmaya başlayın. 2-3 hafta boyunca sadece anatomik adaptasyon antrenmanları yapın. tüm vücudu haftada 3 defa çalıştırın. her bölge için 1 temel hareket yapın. hareketler sadece 2 şer set olsun ve tükenme noktasına kadar zorlamayın kendinizi. 2-3 hafta bu şekilde çalıştıktan sonra istediğinizi yapabilirsiniz. :)

5. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Sanki gecmicekmis gibi geldi bana korktum bugun dunkundende cok agriyo cunku kapali sekilde kollarim ve acilmiyo insallah duzelir biran once

Sayfayı Paylaş