kollarim ciddi anlamda uzun...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve YGunes tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. YGunes

YGunes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. 12 senedir spor yapiyorum.6 alti sene profesyonel yuzucuydum son 6 senedir de basketbolla uğraşıyorum.boyum 187 ama kulac genisligim 2 18 . 2 metrelik biri kolunu kaldirdiginda rahatca onu gecebiliyorum. kollarim baya uzun ve kas yapamiyorum.nasil kollarim hacimlenebilir ? simdiden teskkurler

2. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Bence bir resim at aynı boydayız benim kulac genişliğim 196 olmasına rağmen vücuduma göre çok uzun gözüküyor kollarım 218 olamaz bence 187 birinin wingspan i.Basketbolda çok büyük avantajdır ayrıca wingspan

3. YGunes

YGunes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Suan fotograf atamiyorum. Tek basima cekemeyeegimden. Ama gercekten kulac uzunlugum 2 18 tabi ellerimde normale gore buyuk. Ayak numaram bile 50. Bunlarin hepsi spor yapmami zorlastiriyo cunku boyuma gore fazlalar. Kaslarim da cok uzun o yuzden cok guclu de degilim. Sinav falan bile cekemiyorum. Sayisalcilar bilirler bunlarin hepsinin nedeni tork.. neyse nasil hacim kazanabilirm

4. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen kardeş benim de boyuma gore kolum uzun boyum 1.87 kollarimin uzunlugu 1.93 bende zorlaniyorum kol kasi yapmakta zorlabiyorum bilen varsa yardimci olsun.

5. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Beyler bunun çaresi yok.Siz kolda 1 birim kas yapınca kolunuz 3 cm kalınlaşıyorsa kolu çok daha kısa olan biri haliyle 5 6 cm kol ölçüsü kazanıyor.Benimde 187 e 196 kollarım kütleme göre biraz ince ama yapacak birşey yok..

6. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Tek yolu var takviye alcan kilo alcan bicep abancan en basiti

7. tahirerkut

tahirerkut Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Triceps kolunun geniş görünmesini sağlar. aynı zamanda Ön koluda genişletebilirsen daha hoş bir görüntü sağlarsın

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. tahirerkut

tahirerkut Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ama genetiğini değiştiremeyeceğin için çook büyük bir değişim bekleme. benim kollarım da uzun. en fazla genişletip görüntüyü düzeltebilirsin işte.

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş