Kollarda Agri

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve aviseyore tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aviseyore

aviseyore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var :S ben bir süre body building yaptım önceden de alt yapım vardı bayağı geliştirdim fakat son 2 3 aydır kollarımda dayanılmaz bir ağrı var vücut geliştirmeyi bırakalı 5 6 ay oldu ama dumbbella kendim çalışıyorum fakat kollarım çok kötü ağrıyor özellikle ağırlık kaldırdığımda böyle oluyor ilk olarak hentbol oynarken bu ortaya çıktı kolumu zorlayarak topu atabildiğim kadar uzağa atmaya çalıştım o gün inanılmaz derecede ağrıdı ve bir daha geçmedi uzun süre bu yüzden hiç bir şey yapamadım geçen gün 2 arkaşla birlikte güreşiyordum bayağı uzun sürdü güreşimiz gerçekten zorlandım ve kollarıma o dayanlmaz ağrı yeniden girdi ve daha bugün 5 kiloluk ağırlık kaldırdım ve üzerinden 4 saat geçmesine rağmen o 1 dk taşıdığım ağırlığın ağrısını çekiyorum dayanamıyorum bu acıya ve hiç bir şey yapamıyorum lütfen adminler bilgili arkadaşlar yardım çok kötüyüm :S:S:S:S

2. sjnaNErgin

sjnaNErgin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 gün agırlık calısma , tepinme. bendede biceps'te cok oluyo. Her sporcunun elbet kası kasılıcak. dediğimi yap , biraz ara ver , vücut dinlensin ;)

3. aviseyore

aviseyore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler arkadaşım ama bu ağrı mesela ısınınca daha az oluyor ve zaten vücudum çok uzun süredir dinleniyor 2 ay kadar dinlendi neredeyse bu ağrı yüzünden yapamadım hiç birşey ama dinlenmekle alakası yok ve bu öyle bir ağrı değil ağrı girdiği zaman yerimde duramıyorum 2 3 ağrı kesici içmek zorunda kalıyorum içmediğim zamanlarda da kolumu hareket ettiremiyorum dayanılmaz bir ağrı bu bana normal gibi gelmiyor hem ağrıdığında koluma normal dokunduğumda bile çok kötü ağrıyor:(

4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    yanlis calisiyor olabilirmisin ? normalde belirli bir dönemden sonra asiri derecede kasilma ve agri olmamasi lazim bir doktora görün derim.

Son düzenleme: 8 Mart 2010

Sayfayı Paylaş