Kollar arası güç farkı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cgrsw tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cgrsw

cgrsw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar öncelikle iyi günler bu sporu 11 aydır yapıyorum yani acemilik dönemini ufaktan atlattım fakat cözemediğim bir sorunum olduğu için burdaki benden daha çok bilgisi olduğunu düşündüğüm kişilere danışmak istedim. Sorunum şu ; solağım ve ister istemez bench press gibi hareketlerde çekme hareketlerinde yani dumbell kullanmadığım hareketlerde soluma daha fazla yükleniyorum istemsiz olarak ve sağ kolum gelişim olarak geride kalıyor mümkün olduğu kadar makinalardan uzak durmaya çalışıyorum ama gerçekten aşırı derecede fark oluşmaya başladı bugün başıma gelen bir olayı anlatayım bench presste 3 set iyi güzel çıkardım sorun yok fakat 4. set bütün gücü sol kol aldığı için sol kolum kalkmadı ve zorlandım bunu çok sık yaşıyorum önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    ADANALI1980 bunu beğendi.
  3. cgrsw

cgrsw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Araştırma yapmadan konuyu açtığım için özür dilerim , dumbell'lara geçiş yaptım zaten çoğu harekette kullanmıyorum fakat güç farkı az değil aşırı olduğu için başka öneri varmı diye sormak için açmıştım konuyu diğer topicleri takibe geçiyorum sağolun

Sayfayı Paylaş