Kolların şişkinliğiyle ilgili

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve man of east tarafından 10 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. man of east

man of east Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar sağlam bir kol antremanından sonra kollarla ilgili bi kaç sorum olcak antremandan sonra kollar daha çok şişer biliyorum ama bu şişkinliği kaç saat sürer merak ediyorum ? indikten sonra ne olur?

2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    iyi bir antrenman çıkardıktan sonra kollar hacim olarak büyür.kan dolaşımı normale döndükten sonra kolda küçülme olur. iyi beslenip iyide dinlendin mi sabah kalktıgında kollarındaki gelişimi görebilirsin.

3. Keops

Keops Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Benımde normalde 35 ıdmandan sonra 37 falan oluyor ama bır turlu arka kol cıkaramadım sınır bozucu oluyor bıraz ilk once seated overhead dumbell extension 20kg ile 4 set 10 tekrar sonra lying triceps extension 16kg ile 4 set 10 tekrar ve standing cable push down 20kg 4 set 10 tekrar calısıyorum kolumu sıktıgımda alt kısımda belırgınlık var ama omuz baslarının altında hıc bır sekılde ıncelme yok kolum kalın ama sekılsız gozukuyor anlıcanız nasıl bısey uygulamalıyım bunun ıcın

Son düzenleme: 10 Şubat 2011
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    İdmandan sonra damarlardaki kan basıncı arttığı için vucut olduğundan hacimli gözükür. İdmandan birkaç saat sonrada basınç düştüğünden vucut eski halini almaya başlar.

Pappy bunu beğendi.
  5. Wonder_kiss

Wonder_kiss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28

Kaldırdığınız kilolar gayet iyi geldi.

Belki yağ olarak fazlanız vardır.Yada çok tekrar az ağırlıkla kasları şekillendirmeniz gerekiyordur

Sayfayı Paylaş