Kollarım ve Bacaklarım Çok ince :(:(:(:( :S

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve benzamin tarafından 14 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. benzamin

benzamin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yaşım 17 , Boy 1,78 Kiloma bakmak bile istemiyorum oldukca zayıfım ..

özellikle kollarım ve bacaklarım , karı gibi bacakların var diyorlar , bu çok koyuor :(

Bodye bu hafta baslamak istiyorum , kollarım ve bacaklarımda gelişme kalınlasma felan olurmu ?

2. tolgakocak

tolgakocak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çalıştıkça doğru methodları uyguladıkça gelişebileceğini sende biliyosun..bunu bilmene rağmen buraya böyle bir topic açtığına göre insanlardan seni gaza getirecek şeyler duymak istiyosun demektir :) bende zayıftım başlarken..zamanla herşey oluyor merak etme..daha ne bekliyosun biran önce zaman kaybetmeden başlamalısın ?? internette böyle sorulara cevap aramak yerine ter akıtmaya başlamalısın..iyi çalışmalar

3. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    kollarının daha hacimli gözükmesini istiyorsan genelde dumbbell ile yapılan hareketleri seç şişirme için bire birdir.bacaklar derken illaki arkadaşların kaval kemiği ve aşağısı hakkında demiştir.Sana tavsiyem dumbell leg curl hareketini yapman.Hareketi nasıl yapacağına dair link atıyorum bakarsın istersen.https://www.youtube.com/watch?v=nggXf9u_2Ao

Sayfayı Paylaş