Kolda 1 ayda 3cm uzama

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kocyumurtası tarafından 26 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    2 aydır vg yapıyorum alt yapıp var amerikan futbolu oynuyordum önceden kolum 33.5 ten 36.8 e cıktı ve ben o kadar calısmama ragmen 1 ayda 3cm uzadı. bu verım normalmı yoksa programımı degiştireyimmi uzmanlar yardım ederse sevınırım ıyı forumlar
    kilo 88
    yas 21
    boy 1.97

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    1 ayda yaklaşık 3 cm civarı bir artış olmuş eğer beslenmende gerekli protein ve karbonhidrat fln alıyorsan uyguladığın proğramı biraz daha ağırlaştırabilirsin mesela set sayısını kısaltıp sette yaptığın tekrarı artırabilirsin birçok kişi az tekrar fazla ağırlık ile daha fazla hacim alınacağını söylüyor ancak şuanki gelişiminde kolunun hatsal çıkması fln gayet yerindeyse ben devam et derim. Benimde kendi çalışmamda tam düzenli olmasada orta kararda gidiyorum ve gelişimim gayet iyi ki zaten daha önceden de kolum hatsaldı şimdi daha bir hoş çıkmaya başladı :D Ama malesef esneme sorunumdan dolayı bu aralar ısınma ve esnemeye ağırlık veriyorum

Kocyumurtası bunu beğendi.
  3. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    1 ayda 3 santim almissin daha ne istiyorsun anlayamadim. 43 cm den fazla ölcüye sahip kisilerin 1 cm ölcü almasi neredeyse 1 yil sürüyor o yüzden programini falan degistirme. Ayriyetten ölcü almak antrenmanla değil beslenmeyle oluyor. Son olarak ; kol uzamaz büyür

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Öncelikle uzadı değil büyüdü gelişti çünkü biceps kasının uzaması deyince dirseğe doğru uzama anlaşılıyor. 1ayda 3cm gelişmiş daha belanımı arıyorsun iyi yeterince (kassal gelişme ise eğer yağlanmışsan kötü)

Danny Boy ve Kocyumurtası bunu beğendi.
  5. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    bence iyi benim 1 ayda 2,5cm büyüdü senin 3,3 bence ii

6. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Vücut geliştirmenin ilk aylarında böyle yüksek gelişimler normaldir fakat ilerleyen zamanlarda gelişim hızı yavaşlar.Şimdiden 3 cm gibi ölçüden emin olamıyorsan ilerleyen aylarda çok sıkıntı yaşarsın. 3'er 3'er gelişmeyecek çünkü bicepslerin :)

Kocyumurtası ve dmr bunu beğendi.
  7. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    kollarımda yumusaklık yağlanma kalmadı kassal gelısme var

8. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Yani arkadaşlar gayet iyi söylemiş ve ilk başlarda kaslar hızlı gelişir ancak daha sonradan hacimlenmesi yavaşlar ama güç artışını kendinde farkedersin zaten kol yağsız bir şekilde 40ı geçtiğinde baya güçlü oluyor emin ol :)

9. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    şuan yagsız 36.8 ekimde kadar sence guzel bir vucud ortaya koyabılırmıyım bu gıdısle

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:41 ----------

kullandıgım supplementlar unıversal 2700 amıno asit %100 whey protein(multipower) l carnitine 3000mg tüplü 20 tüp, creatin multipower, weider cla 150 tablet

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:46 ----------

anladım nasıl gelişirse gelişssin sorun deil orası. 5-6 ayda 4cmı bulurum ins

Son düzenleme: 27 Haziran 2012
  10. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    5-6 Ayda 4 cm cok fazla bir rakam :) maksimum 2 diyelim tabi senin genetiğin hakkinda fikir sahibi değilim ortalama bir rakam dedim ki 2 cm de bayağı zordur.

11. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    ekim e kadar amerikan futbol seçmelerı var onlara yetısmek ıcın 2 ayda her yolu denedım ve gelısımımın ıyı oldugu söyluyorlar. bugun ölçtum gögus 112cm cıktı kilom 88 boy 1.95 ekıme kadar ıyı bır derecede buıld yapabılırmıyım ? kullandıgım destekler ; unıversal amıno asit 2700 , multipower %100 whey protein, multipower creatin, Weider L carnitine likit, weider cla

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:55 ----------

saol ::eek: ben cok arastırdım bu sporu yalnız hedefım buyuk oldugundan bu gıbı artıslarla yetınemıorum ama lethe522 arkadasımızın dedıgı gıbı her zaman bu derecede buyumuyecek.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:59 ----------

bu kadar cok takmanızı anlamıorum uzadı yazmısın dalgınlıgıma gelmıs buyudu yazıcagıma 1 KISI YORUM YAPTIYSA SÖLEDIYSE YETERLI. HERKEZ KOL UZAMAZ BUYUR DIYE YORUM ATMASINA GEREK YOK. amacın asagılayarak yorum atmaksa yazma arkadasım hıc... bır kısı yazmıs yeterlı anlıyorum ben 1 ksıı yazınca kopyala yapıstır yapmayın

Sayfayı Paylaş