Kolay,Doyurucu Karb.+Protein

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve hasjay tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hasjay

hasjay Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar isimden de anlıyacağınız gibi size değişik bir tarif.belki yapanlar vardır aramızda ama bilmek ve denemek isteyenlere YUMURTALI PİLAV.
    Antrenman sonrası veya ara öğünlerde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bir tarif.antrenman sonrası eve geldiniz baktınız yiyecek birşey yok.yada yapmaya üşeniyorsunuz.baktınız dünden kalan pilav var.eee yanına et lazım ama şimdi kim uğraşacak diyorsanız...yiyeceğiniz kadar pilavı tavaya koyun.üstüne 6 adet,2 adet sarısıyla yumurtaları kırın.ve aynı sahanda yumurta misali iyice pişirin.bakın bakalım tadı nasıl.hadi afiyet olsun...zaten çin restoranlarına gidenler varsa bunun aynısını biraz farklı şekilde chinese rice şeklinde menüde görmüşlerdir...

TARİF 2

İşte geldik benim favori antrenman sonrası yiyeceğime.her antrenman sonrası bunu yerim hiç şaşmaz.''ton balıklı kuru çökelekli makarna''makarnada kuru çökelek gerçekten süper oluyo.üzerinede 3 yemek kaşığı ton balığı salladın mı of of yemede yanında yat.protein ve karb.yüklü.afiyet olsun....;)

javsin bunu beğendi.
  2. Contemporary

Contemporary Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yumurtalı pilavın içerisine ben birde lor peyniri ekliyorum. Üzerine biraz da baharat ve ketçap... :)

3. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    her iki tarif içinde saol ellerine sağlık ama bana ilk tarif daha cazip ve lezzetli gibi geldi bu akşam idmanda sonra kesinlikle deneyeceğim teşekkürler;)

4. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    bende yapıorum yumurtalı pilav uzerine karabiber ekiom super oluo sagol 2. tarfi bende hazırlayayım :D deneyeyim

Sayfayı Paylaş