kol zayıflatma sorunsalı

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve fit_f tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. fit_f

fit_f Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba herkese, benim için çok önenli olan birşeyi sormak istiyorum siz arkadaşlara şimdi benim kollar biraz kalın çok değil ama bana kalın geliyor ben bunları zayıflatmak istiyorum ama nasıl? bir yerden yarım kiloluk dambıllarla zayıflanacağını duymuştum ama pek inanmadım için uygulamadım sizce yarım kg lık dambıllar kol zayıflatmaya yardımcı olur mu? eğer hayır yardımcı olmaz diyorsanız ne yapmalıyım arkadaşlar. dumbelllls

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Bölgesel zayıflama diye bir şey ne yazık ki tıbbi operasyonlar harici mümkün değil, genetiğinizle bağlantılı olarak vücut bir bölgeden diğer bölgelere oranla daha hızlı yağ yakabilir belki, genel anlamda yapmanız gereken alacağınız kalorinin gün içerisinde yaktığınızdan daha az olacağı bir diyet programı, dambıllarla yada diğer aletlerle yapacaklarınızda sıkılaşmanıza yardımcı olacaktır.

rockybalboa7 ve fit_f bunu beğendi.
  3. azazil

azazil Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tricepsler maalesef en zor toparlanan bölge yani benim açımdan öyle. 1 ayda sırtımdaki katkatları, popo kalça, sırt, yanlar bel eskiye göre daha toparlandı ama o tricepler :(( Yok sıkılaşmıyor hala bıngıl bıngıl :(( Kol zayıflatmak değilde sıkılaştırmak için baya bir zaman gerekiyor sanırım..

4. cecinar

cecinar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba;
    Bölgesel zayıflama yoktur bu sebep ile kolları çalıştırarak sadece kolları eritemeyiz. Ancak bolgesel sıkılaşma vardır o da o bolgedeki kası çalıştırarak olur. Sıkılaşma daha ince gorunmeyi sağlar. Eğer genel kilonuz fazla ise yag yakarak(kardiyo) ve kol bolgesini sıkılaştırıcı hareketlerle eğer genel kilonuz ideal ise sadece kolları cok az sıkılaştırarak yani belli belirsiz kas yaparak daha ince hale getirebilirsiniz. Aşağıdaki yazı linkinide paylaşıyorum okumanızı tavsiye ederim.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...man/bayanlar-kaslanmaktan-korkmayin-8135.html

5. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Selam Fit f

yukarıda zaten bilgiyi vermişler yeteri kadar ama bence kaslı kol fena durmaz kızlarda:) biraz kaslı ama:)

Sayfayı Paylaş