Kol ve Mide Çalışıyorum ama Yardım Edin.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Bosbossy tarafından 20 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. Bosbossy

Bosbossy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst.
    Hocalarım _ Arkadaşlarım

Ben Bölgesel Olarak Çalışıyorum. Haftanın 6 günü Antremandan Önce 50 dakka cardio yapıyorum sonra antremana geçiyorum(Biraz da Yağ var onun için cardio yapıyorum)

Yağ yakarken bölgesel olarak kasda çalışıyorum. Kol ve Mide Bu haftanın 6 günü nasıl girmeliyim pazar günleri kapalı salon.

Pazartesi Biceps(Pazu) ve Triceps Giriyorum Yani Kol.

Şimdi Salı Çarşamba damı Kol Girim yoksa bi gün kol bigün mide mi girim.

Yardım edersiniz sevinirim.

2. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Boyun, kilon ve ne kadar zamandır bu sporu yaptığını söylersen bilgili arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilirler.

3. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Vücud bir bir bütün olduğu için bölgesel olarak yağ yakmak mümkün değildir.Yağ yakmak gibi bir amaçla spor yapıyorsan biceps-triceps gibi küçük kas gruplarından daha çok göğüs-kanat-bacak-mide gibi büyük kas gruplarını çalıştıracak çok tekrarlı antremanlar yapmalısın tabi biceps tricepsede programında yer ayır.Her antremandan önce cardio yaparak vücudu antreman öncesinde yormanın pek bir anlamı yok.Bunu yerine bir gün cardio bir günde ağırlık antremanı yaparsan daha yaralı olur diye düşünüyorum.Bu konu hakkında forumda daha ayrıntılı bilgi var bi incele .Kolay gelsin.

4. Bosbossy

Bosbossy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst.
    Hayır Ben Bölgesel Zayıflama amaçlı değil. Yağ yakmak için zaten cardio yapıyorum ayrıca bunun yanında biraz şekillensin dediğim kol ve mide için idmana giriyorum. Benim sorum şu oluyor cardio'yu bu idmandan öncemi idmandan sonramı yapmam daha iyi olur.

Birde dediğim gibi birgün kol bir gün mide mi girim yoksa haftanın 3 günü kol 3günü mide mi girim arka arkaya.

Boy: 1.70 Kilo 94

Sayfayı Paylaş