kol sarkması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve izmirgöztepedir tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. izmirgöztepedir

izmirgöztepedir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba forumun kurallarını fazla bilmiyorum ilk mesajım

arkadaşlar 2 ay dır vücut geliştirme yapıyorum zayıflamaya da çalışıyorum son 4 ayda 10 kilo verdim vücut geliştirme yaptığım 2 aydada 5 kilo verdim arkadaşlar çok fazla abarttım vücut geliştirmeyi günde 3 saat çalıştım setleri abarttım 3 set yapmam gerekirken 4 set yaptım ve 12 lik yapmam gerekirken 20 yaptım setleri 45 dk yürüyüş koşu yaptım salaklık yaptım yani kollarım bir ayda 1 cm gelişti şuan 35-36 santim son ölçümü yapmadım ama kollarım şuan sarktı malesef sanki kaslarım eridi gibi ve vücudumu çok güçsüz hissediyorum son 10 gündür düzeltttim setleri azalttım normal seviyeye indirdim ama acaba zayıfladım diyemi sarktı kolum yoksa çok çalışmaktan kas mı eridi tam eminde değilim acaba nedeni nedir yardımcı olurmusunuz yeninden toparlamam için ne yapmalıyım aramı vermem lazım kasları dinlendirmek için kolumda çatlamalarda var

yardımcı olacak herkese teşekkürler

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    2 ay çok erken sıkma canını
    kaslar öyle kolay erimez erimişse bile yine sıkma canını
    düzgün çalış abartma
    olması gerektiği gibi program uygula dinlen beslen
    gerisini zamana bırak

3. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    çok çalışmayla değil düzenli çalışmayla sonuca ulaşırsınız,

gerçekten çok abartmışsınız,

çok kaldırmayla bişey olsaydı hamallar mr olimyiaya katılırdı,

tavsiyem 15-20 gün hiçbişeye dokunmayın, vücut bi kendine gelsin, sonra tekrar yavaş yavaş başlayın,,

pirince giderken eldeki bulgurdan olmayın

4. izmirgöztepedir

izmirgöztepedir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler çok fena oldu ya gerçekten kollarım sarktı çok abarttım daha ilk haftadan 10 kilo falan kaldırdım bide setleri saçma sapan yaptım bugün gitmedim biraz dinlensin die inş düzelir kollar kalınlaştı iki ayda ama kas adına hiçbi gelişme yok hocamda uyarmıştı ama uymadım malesef kollarım şuan çok yumuşak sıkmadığım zaman sanki sadece yağ var hiç kas yok gibi sıktığımda biraz bişeyler çıkıyor

5. izmirgöztepedir

izmirgöztepedir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başka bilgisi olan varmı bu konuda sarkmanın nedeni ne olabilir zayıflamammmı yoksa kaslarımın erimesi yada başka bişeymi

Sayfayı Paylaş