Kol Problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nehir55 tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    Merhaba arkadaşlar ben body fitness sporunda 4 ncu ayım . Sol kolum sağ koluma göre daha güçlü ölçü sağ taraf 38 ken sol 39 a yakın. En basitinden
    bench de 75kg çalışırken sol sağa göre daha yüksekde duruyor .Hocam ilk aylar zamanla geçer dedi fakat fark daha fazla oldu.50 kg 60kg ile çalışırken belli olmuyorda kg lar artıkca kötü görüntü veriyor . ne yapmalıyım

2. HoLyShiT

HoLyShiT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bende buna benzer birşey sorucaktım.Neresi uygun bilmiyorum bu konu altına yazıyorum umarım mahsuru yoktur.

Ben evde kendim çalışıyorum ve 2 kolumuda eşit çalıştırıyorum fakat sağ kolumda sola nazaran daha çok kasılma ve son tekrarlarda daha çok zorlanma oluyor.Acaba sağlak olmamla bi alakası mı var.Yada hatam varsa nerede hata yapıyorum bi yardımcı olurmusunuz.

Teşekkürler

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    vücutta her bölge aynı orantıda değildir arkadaşlar elbet bi taraf diğerinden büyüktür o orantıçalıştıkça düzelecektir.. Nehir55 herseyi kafanda bitir çalışırken iyi konsantre ol ve iki kolunlada eşit ağırlık ver yeni başlamandan kaynaklanmış olabilir ama hala aynı şekilde devam ediyorsa biraz ağır geliyordur ve bi kolun daha güçlü oldugu için agırlık ona gidiyordum kiloyu düşür biraz iyi çalışmalar

ercan41 ve nehir55 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş