Kol kasları hakkındaki sorularım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nopilot tarafından 10 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nopilot

nopilot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba 16 yaşındayım ve 2 yıldır evimdeki 5 er kg lık dumbell larla kolumu geliştirmeye çaışıyorum istediğim gibi kaslarım var ancak

bu kaslar çalıştığında aşırı belirgin şeklde belli oluyor (tüm hatlarıyla dirsek aşşağısı bile ) ancak kasılmadığında veya çalışmadığında neredeyse 0

ikincisi ise kolum orantısız bir şekilde kalınaştı buradaki yağların yakılması için veya kasların dağıması için önereceğiniz bir hareket varmı

Teşekkürlerdumbelllls

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:18 ----------

ikinci bir sorum ise vücudum söyle bi yağ topağının içinden gözüken kas gibi birşey hergün üzenli oarak 250 mekik çekiyorum (malum günlük hayat ancak bukadarına müsade ediyor )yıllardır yüzme sporuyla uğraşıyorum ve bukadar uygunsuz bir vucutle bile derece alıyorum ama vucuduu düzeltmem lazım antremanların yoğunlaştığı bir dönemde protein diyeti düşünüyorum önerileriniz nelerdir

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Normaldir çalıştığın zaman şişmesi soğuk iken sönük olması...çalışlırken kan pompalıyor vücut..

gelişmemeside normal..çünkü 2 yıldır 5 er kiloluk dambıllarla bu süredecen söonra gelişme göremezssin..artık vücut alışmıştır..ayrıca..hiçmi farkına varmadın idman sonraları terlememe,yorulmama gibi..bence biran önce ağırlıkları arttırmalısın...

günde 250 mekik iyi gzel..ancak akrın kaslarının ortaya çıkarmak için cardio+diyet şart ...

bunlar benim bildiklerim..kolay gelsin krdşim..

3. nopilot

nopilot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ancak galiba tam iyi anlatamadım ben kolumun kalınlığı aslında normal ben budyciler gibi olmasını istemiyorum çok kalın ve kısa ben böyle uzun ama sıkı istiyorum yani dağıtıcak bir hareket
    Teşekkürler

4. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ağırlık artırmadıkça istediğine ulaşamazsın.

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş