Kol kasları hakkında.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve karnaval01 tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. karnaval01

karnaval01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar.

Öncelikle hiç incelemeden araştırma yapmadan forum içerisinde hemen konu açtığım için özür dilerim, kendime göre bir antreman ve program bulamadım maalesef.

Evde kendi çapımda kendimi geliştirmeye çalışıyorum hatta bu bayağı gelişti diyebilirim çünkü her gün çalışıyorum sizce haftada kaç gün çalışmalıyım ve dinlenme sürem ne kadar olmalıdır?

Teşekkür ederim.

2. Oguzhan_04

Oguzhan_04 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    eğer kolda hedefin hacimlenmekse haftada yalnızca 1 kere yap ama hakkını ver ! Sana şu an az gibi gelcek ama gerçekten işe yarıyo,eskiden bende senin gibi hergün çalışıyordum ama bi süre sonra kollar izole oluyo,yavaş gelişiyo ! Hacimlenmek için haftada bir kere bir saat antrenman yap! 1 saati geçmesin sakın ! Ben denedim çok büyük gelişme katettim ! Dinlenme süresini 1 saatin içine sığdır(antrenman 1saatten az olursa senin için iyi olur)

3. SergiConstance

SergiConstance Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    haftada 2 gün triceps ile aynı gün çalışıyorum ve çok iyi verim alıyorum ama istediğin kollarını büyültmekse kolun 3/2sini triceps oluşturur sana 1 ay önceki denediğim antrenman programımı vereyim gerçekten çok iyi işe yarıyor

Cable curl
    Hammer curl
    Geniş tutuş machine curl
    Dar tutuş barbell curl

Sayfayı Paylaş