Kol Kası Sorunu? :(

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Abdullah28 tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Abdullah28

Abdullah28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Sorunum şu şekilde benim sol kol kasım kolun iç tarafına doğru büyüyor sağ tarafta öyle bir sorun yok .. Geçen yaz temmuz ayında bir çift dambıl almıştım 2 ay gibi bir süre çalıştım ve kol kasımın içeriye büyüdüğünü gördüm ama üzerinde fazla durmadım okul açıldığı için çalışmayıda bıraktım şimdi tekrar başlayacağım ama bu sorun aklıma takıldı... Bunu düzeltebilirmiyim bir çok yerde araştırma yaptım ama pek işe yarar bir bilgi bulamadım... Yardımlarınızı bekliyorum... :(

2. Abdullah28

Abdullah28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Veya kol kasını yukarıya ya da dışa doğru büyüten hareketler nelerdir.. Yardımlarınızı bekliyorum...

3. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kol kası olmayanların hiçbir tarafa doğru büyümüyor. :) Yaşın 17 eyer gerçekten eminsen vücut geliştirmeye başlayacağından, salona yazılmanı ve güzel bir programla başlamanı öneririm. Vücudunla birlikte kol kaslarında geliştikçe, çok küşük sorunları takıntı yaptığını kendinde anlarsın zaten. Dediğim gibi, kol kasların geliştikçe, her iki kol arasındaki fark kapanarak, olağan şekilde gelişceklerdir zaten.

4. Abdullah28

Abdullah28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Dambıllarla evde çalışma programları ile çalıştım belli bir süre sağ taraf gözle görülür bir şekilde düzgün gelişti ama sol taraf biraz daha içeri doğru gelişti.. tavsiye edebileceğiniz program var mı?

5. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  6. Abdullah28

Abdullah28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    yok sadece kol çalışmıyorum sol kolumdaki eğriliği nasıl dülteceğimi bulmaya çalışıyorum sıktığımda dışarıdan bakılınca sağ koluma göre üst tarafı daha sivri ve yamuk görünüyor yinede teşekkürler...

Sayfayı Paylaş