Kol dışında ölçülerim artmıyor sanki?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve barman44 tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. barman44

barman44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar sporda 1 ayımı tamamladım. 1 hafta felan her bölgeyi çalıştıracak başlangıç programını uyguladım. Şimdi bölge bölge çalışıyorum; ama bilmiyorum yeteri kadar mı zorlayamıyorum. Omuz ve göğüs mezura ile ölçtüğümde hiç değişmemiş gibi geliyor. Toplam 2 kilo civarı aldım. Zaten zayıftım, kilo almak için gidiyordum.

Başlangıç ölçülerim: Kilo 58, Biceps 25, Göğüs 82, Omuz 103, Bel 79 (Soğuk)
    Şu an:Kilo 60, Biceps 28, Göğüs omuz aynı, Bel 77. (Soğuk)

Arkadaşlar salonda benden çok daha zayıfların bile bazen benden ağır basabildiğini görüyorum, biraz moralimi bozuyor; ama zorlayabildiğim ağırlığı zorluyorum. Yine de artmıyor. Omzum da göğsüm de dar. Özellikle onların gelişmesi için gidiyorum; ama mezuraya göre gelişmemiş gibi.

Sizce bir problem mi var? Bir şeyleri yanlış yaptığım kesin mi?

Son düzenleme: 23 Temmuz 2013
  2. skajusz

skajusz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum bence forumu iyice bi incele ondan sonra aç konunu çünkü buraya cevap yazacakların hepsi sana 1 ayda hiçbir şey olmayacağını söyliyecekler bende söylüyorum, 1 ay ölçü almak için çok erken.

Bende 1.95 boyundayım spora başladığımda ilk ay omuzda sadece 10 kg giriyordum ve 1.65 lik herifler 30-35 kiloyu rahatça kaldırıyorlardı, moralimi bozuyordu ama hiçbir zaman önemsemedim diğerlerini yani bu normal, herkesin vücudu, genleri, beslenme çeşidi, spor geçmişi farklıdır. 2-3 ay sonra vücut güçlenmeye artık zorlayabileceğin bir evreye geldiğinde sende farkına varacan zaten. Bir an önce bu düşüncelerden kurtul ve antrenmanda sadece antrenmanı düşün

Sayfayı Paylaş