kol bileğimde ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Villeneuve tarafından 19 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    selam arkadaşlar şu anda salona falan gitmiyorum.Bu ara body deilde fittness başlıycam inşallah.Fakat bileğimde ağrı oluyor öyleki tabağı dahi kaldırırken ağrı oluyor ama herzaman deil.Doktora gittim film çektiler bişey yok dediler ne olmuş olabilir sizce. daha önce 5 ay ve 2ay- 1 yıl aralıklı body salonuna gittim.Ama orda herhangi bir sakatlanma olayım olmadı.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    gittiğin doktorun branşı ne idi ve ne filmi çekti..röntgen ile detay görüntüleme çok zordur..
    sinirler ile ilgili bir sıkıntı olabilir.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    daha bırakalı bir yıl olsa bile bazı hatalar yeni çıkmaya başlar ben bu ağrıyı barbell curl hep barla yaptığına baglıyorum eklem kendine yeni bir yer açtığından şuan ağrı çekiyor olabilirsin. tam teşhis için bir uzman doktora görün

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Flexor hocam konuyu biraz açabilirmisin..bicepste curl daha çok barbella yapıldığında mı eklem yeniden şekilleniyor..devam eden zamanda barbell curl seyreltilse iyileşme ihtimali varmı kendi kendine..zira bende de benzer bir bilek ağrısı var ulna tarafında bilekten dirseğe doğru..curllerde ve artık omuz ve göğüs açışlarda da ağrı yapıyor..yarın nöroloji uzmanına tekrar görünmeyi planlıyorum ilk gittiğimde ödem olabilir demişti ama 5-6 aydır var..

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Eklem yeniden şekillenmiyor diez kıkırdağın hareket ettiği bölge değişiyor yada açılıyor fakat yeni yön aldığı bölgede kaygan doku olmadığından sürtünme ağrı veriyor burada barbell curlda barı biraz geniş tutarsak sorun olmaz dar tuttukca bilek kasiste kalarak eklem bölgesinde yerleşmelere sebeb veriyor senin bahsettiğin ağrı ulna belli bir zaman sonra humerustada devam edebilir burada yapılacak en mantıklı iş ya barı geniş tutmak ya çift dumbell ile yappmak yada z bar ile yapmak

Sayfayı Paylaş