kol antremanı sırasında güçsüzlük

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gagkoo89 tarafından 27 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar özellikle şu kol antremnı sırasında kendimi güçsüz hissediyorum diğer bölgeleri çalıştırdığımda sorun yok ama kol beni yoruyor gerçekten ilk önce bicepsi sonratricepsi çalıştırıyorum triceps çalışırken bi sorun yok ama biceps de barbell curl den sonra dumbel curl,hammer cur ve preacher curl de aşırı şekilde yoruluyorum acaba bu psikolojik mi neden bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim hepsini 3 set yapıyorum

2. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Barbel curl un kilosunu düşür. Ayrıca ön ve arkakolu aynı gün çalışma derim. Ha ilk 1 aylık süreçteysen yani her adeleyi aynı gün çalıştırıyorsan, hafif kilolarla olabilir.

3. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    farketmez triceps ile biceps birbirinden bağımsız 2 kas grubu ayrıca göğüs biceps tavsiye etmem göğüsden sonra bicepsdeki perfonmans düşük oluyor tabi press hareketlerine bağlı ama sırt olabilir.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    aynı gün biceps triceps çalışmasını önermiyorum kol küçük bir kas çok yormuş olursun buda ters etkş yapar büyümek yerine dahada küçülür

msxx sizde göğüs günü büceps yorulur demişsiniz ama göğüs gününde bicepsi çalıştıran hareket yok triceps ile karıştırmıssın? sırt günüde biceps yorulmuş olmuyormu tüm sırt kanat ahreketlerinde biceps devreye giriyor üstüne birde nasıl çalışıyorlar o yorgunlukla ?

Sayfayı Paylaş