Kol ağrısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dice tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dice

dice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar selam,

Bu spora başlayalı 2 hafta oldu.Salona ilk gittiğimde hocam vücudumun göğüs bölgesinde yağ olduğunu göğüs basarken 12.5 kg X 30 tekrar 3 setten yapmam gerektiğini söyledi.
    İlk seti çıkartarak ikinci setin yarısında daha fazla yapamadım başka bir alet geçtim.Daha sonra Hamlıktan kaynaklanan ağrılar oluştu ortalama 4 günde geçen bu ağrılar, 2. haftaya girmeme rağmen sağ elimin arka kol ve dirsek arasında ki kalan bölümde gerilme gibi bir ağrı devam ediyor.Kolumu başımın arkasına götürdüğümde hala bir gerilme mevcut ve ağrılık dahi kaldıramıyorum.Ayrıca göğüs antrenmanı yaparken 7.5 kg kadar düşürdüm ikinci setten sonra sağ elimde titreme oluşuyor.Konuyla ilgili internetten yaptığım araştırmalar konusunda biraz kafam karıştı.Bu konuyla ilgili bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

2. Yusuf öztürkmen

Yusuf öztürkmen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynı şey benimde başıma geldi ama benim bilek güreşinde oldu ve ağrı bir hafta oldu hala geçmedi siz naptınız peki nasıl geçti sonra ?

3. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    30 tekrar abartı olmuş. Ağrı için kas gevşetici belki olabilir birde bolca esnetme yapman lazım. Silindir yardımı ile 20-30sn civarı o bölgeye baskı uygulamakta etkili olur. O hocanın dediğini yapma bence. Program olarak forumdaki tüm vücut çalışma iskeleti konusundaki herhangi bir programı tercih et. Geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş