Kokoreç ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ec0 tarafından 6 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    aksama kalmaz bile, ben 3 saate yerim valla :D

demircan256 bunu beğendi.
  2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bigada 3 kokoreççi var teki dükkanda ama adam domates koyuıyor kokoreçe domates konmaz tadını alır kokoreçin diğeri fena değil seyyar polis karakolun yanındaki seyyar kokoreççi var aramızda çok iyi çok güzel kokoreçi acı tuz kısacası baharat çeşitleri ve kokoreç ama ekmeği bastırın ekmek sıcakken yeme zevki bambaşka oluyor yanında ne içsem diye düşünüyorum ayran yerine başka bişey içiyim diyorum bu akşam bi kaçamak yapıyım :)

yeniyim ve demircan256 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    anasını ağlattım bugün kokoreç'in gözünnü yaşına bakmadım ;) afiyuet olsun bana bence daha fazla beklemeyin yin artık :)

legolas246 bunu beğendi.
  4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kural koydum bugünde sabredicem çünkü gece 12 den sonra yicem :D 12 geçtimi tam 1.5 senedir kokoreç yememiş olcam :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:32 ----------

size bişey sormak istiyorum yorumunuz altında yağ kas oranı şu kadar filan yazıyor nerden ölçürüyoz onu ?

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Ec0 ; Kardeşim ilk olarak gittiğin salonlardan( çoğu cihaz yanlış :( ) sonra büyük avm lerde..ve son olarak bazı eczanelerde bulabilirsin...bazı hastaneelr dede mevcut...

mesela ist kale center da şahsen görmütüm...bilgin olsun...

Ec0 bunu beğendi.
  6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim hastahaneye gideyim ben yarın inş. vardır

7. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    her haftanın boş olan bi gününde mesela pazar gibi hem gezer dolaşırsın ordada bi kokoreç atarsın yarım ekmek zararı olmaz

8. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Ec0 bigalımısınız? :) yıllar önce -2004tü galiba- oraya gitmiştik 1,5 gün kaldık. geliboluda arabalı vapur iskelesini oralarda bir kokoreççi vardı süperdi hala onun gibi tad bulamadım.

bigada da bir tane kokoreççi vardı orasıda çok iyiydi galiba istikbalin oralardaydı. ama orada bir pideci vardı oda süperdi hala o pidenin tadını arıyorum. gitmeden önce tarzana da uğramıştık o da başka birşeydi :D mehmet yaşin bile gitti tarzana :)

istanbulda kadıköyde ve bakırköyde şampiyon vardı. son gittiğimde ikisde taşınmıştı :D yıllar önce ikiside süperdi ama kadıköydeki tadını biraz daha korumuş bakırköy tamamen bozmuş hatta göbekli bir abi filanda vardı :D epey nostaji oldu :)

ya midye dolması vitaminli mi?? ben onu denizin dibinde ağır metaller ile beslendiğini ve çok zararlı olduğunu duymuştum azıma sürmüyodum. annem kızıyordu :D

vitaminli mi değil mi?

9. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Kılo vermem gerekırken bu kokorec konusu benı bıraz kotu etkıledı =) bugunde uykuluk yedık ohh goturuyoruz yarın bakalım canımız ne ıstıyecek =)

10. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1 kere yedim ağır metaller kısmını duyunca yemedim zaten bidaha tarzana bende gidiyom ama bir sorun ben çanlıyım bigaya taşındık sonradan 5. senem bigada yalnız istikbalin orda yok şuan 2004 te demişsiniz 2004 te bigada değildim :( polis karakolun orada var çok güzel orası

11. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    oraya da taşınmış olabilir... çan yolunda bir pideci vardı birde şehir içinde süper pideleri vardı ya :) hala var mı?

12. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    pidecinin adı ney sanırım şeyi diyorsun ama biraz uzakta benziklik var ama lokanta gibi bir yer orası çan yolunda pideci göremedim kalkmış olabilir veya düşündüğüm yeri diyor olabilirsin benzincinin hemen yanındam lokanta ama orası ya orasını diyorsun ama pek sanmıyorum kalkmış olabilir can hastahanesi filan var çan yolunda

yeniyim bunu beğendi.
  13. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugün kaçamak yaptım ve 1 tam ekmek köfte yedim.5 saat oldu ama hala karnım şiş :(

14. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    hacılar siz onlara kaçamak diyorsanız ben yandım :D

15. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    senin kaçamağın nasıl ? :)

16. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ben yadiklerime hiç dikkat etmem ki yani öyle söyleyeyim, param yettiği middetçe haftada kesin kumpir, kokorec, midye dolma, döner, kebap (adana-urfa-iskender) Allah ne verdiyse yenir:D kfc, burger, mc, pizza vs de bol bol yerim. hani göbekli değilim şimdi ama six-pack, yağ oranı vb takıntım olmadığından rahat hareket edebiliyorum. ama bak yine belirtiyorum göbekli, aşırı yağlı filan değilim :D

Sayfayı Paylaş