KocaOğlan Yağ Yakım Günlüğü

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve KocaOğlan tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KocaOğlan

KocaOğlan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Merhaba arkadaşlar.Bu konuyu ziyaret eden birçok kişi gibi bende fazla kilolarımdan şikayetçiyim. Aslında bir deftere yazarak bir beslenme gunlugu tutmayı düşünüyordum ama eskiden üye olup beslenme ve spor hakkında birçok bilgi edindiğim bu forumda beslenme gunlugu tutmaya karar verdim.Eskiden üye olduğum üyeliğin e-mail bilgilerini tam olarak bilmediğim için bu üyeliği aldım ve aktif bir şekilde buradan yazıp yorum ve eleştirileriniz almak istiyorum.
    Başlangıç ölçülerim 17.12.2013 Salı
    Boy:190
    Kilo:112
    Bel (en kalın yerinden):112
    Göğüs :107
    Bu ölçülerin kiloma göre çok fazla olduğunun farkındayım.Kilomdan çok bu ölçülerin azalması önceliğim.Fotograf çekdim fakat şuanlık koymak istemedim çünkü tahmin edeceğiniz gibi görüntü hoş değil umarım birkaç hafta veya ay sonra değişme olunca bir kıyasmala yapmak için fotoğrafları yüklerim.Spor olarak evde koşu bandım ayarlanabilir dambıl setim ve P90x programım mevcut belli bir kilo vermeden spor salonune gitmek istemiyorum çünkü kardiyomu evimde , sokakda sahildede yapabilirim.Hızlı bir şekilde başlamak istiyorum bu yüzden zor bir liste hazırladım kendime ilerleyen haftalarda sizlerinde tavsiyeleriyle bazı değişiklikler yapabiliriz.Akşam son oğünümü yediğimde burada olacağım görüşmek üzere , hadi hayırlısı :)

2. KocaOğlan

KocaOğlan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    17.12.2013 Salı
    İlk günümde beslemem iyidi fakat sporu biraz aksattım ilk gün ama olsun :)
    Sabah kalkar kalmaz ilacımı içiyorum daha rahat lavoboya gidebilmek için malum bir çok kilolu arkadaş gibi benimde kabızlık problemim var gerci ilacın icinde son 18 tablet kalmıs Turkiyedede satılmıyor ne yapacağımı bilmiyorum artık ilacın adı Puritan's Pride Herbal laxative tablets çok faydasını gördüm tavsiye ederim tabi bulabilirseniz
    Sabah 500ml suda bir paket süzme yeşil çay içdim
    Kahvaltı ( Sabahları iştahım hiç olmuyor bu yüzden kahvaltının saatını atabildiğim kadar ileri atıyorum ve az yiyorum)
    Kahvaltı
    2 Yumurta beyazı 1 sarısı
    2 Çorba kaşığı kadar Lor (Gr olarak bilmiyorum )
    5 Yeşil zeytin
    Öğlen
    1 tabak kapuska
    Ufak bir kase yoğurt
    Akşam
    200 gr haşlanmış tavuk goğsü
    Yeşil salata
    Spor
    Spor olarak sadece kardiyo yapdım öğle yemeğinden sonra 30dk kosu bandında 6km 9km arası tempolu yuruyuş ortalaması 7.2 (Bugunluk bu kadar yetindim 1 saate tamamlıcam normalde)
    15 dk da kendi bildiğim hareketlerle kondisyon antremanı (squat sınav pozısyonunda bekleme vs.)
    Spor esnasında ve sonrasında toplam 1.5 lt su içdim
    Diyetimi eleştiren %100 çıkacakdır ama bugünlük böyle yetindim normalde diyetim http://u1312.hizliresim.com/1j/k/vmplr.jpg

Son düzenleme: 17 Aralık 2013
  3. KocaOğlan

KocaOğlan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    18.12.2013 / Çarşamba 2. Gün
    Sabah kalkar kalmaz Puritan's Pride Herbal laxative tablets 1 tablet
    Kahvaltı
    2 yumurta beyazı 1 sarısından omlet
    1 yemek kaşığı lor
    6 adet yeşil zeytin
    Öğlen
    Fırında tavuk 1 adet gogus (200gr) 2 parca ufak patates
    Ufak bir kase yogurt
    1 dilim tam bugday ekmegı
    Ara
    Yarım simit
    Akşam
    Tekrar 200gr fırında tavuk
    3 yemek kaşığı zeytinyağlı pırasa
    Spor
    Bugün spor olarak hiçbirşey yapmadım tembellik ettim açıkcası akşama erteledım akşamda komsular rahatsız olmasın dıye kosu bandına çıkmak istemedim.Sanırım forumdada bu sıralar bır tek ben yağ yakım günlüğü tutuyorum aktif bir şekilde yağ yakım günlüğü tutan yok :)

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* günlük sahibi isteği üzerine kapatılmıştır

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş