Koşuya devam mı? Yoksa salona mı geçmeli?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nGzbyk tarafından 2 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar uzun zamandır forumu okumama rağmen kaydolup katkıda bulunmak yeni nasip oldu.

Yaklaşık 1 haftadır açık hava koşularına yeniden başladım, daha öncede yapıyordum. 25 dk civarlarında ara vermeden tempolu bir şekilde koşabiliyorum daha sonrasında 3x15 mekik ve 3x10 şınav çekiyorum her akşam. Daha önce 90 kilo 1.75 boyundaydım şu anda 76 kiloya kadar kendi çabalarımla ve beslenme şeklimle indim.

Artık salona kayıt olup protein tozu ile (normal yollar ile hazırlayıp yiyecek vaktim maalesef yok,işten ötürü) salonda mı devam etmeliyim yoksa bu şekilde 1-2 aylık bir süreçte devam etsem vücudum şekil almaya başlar mı? Özellikle göğüs bölgesi beni çok rahatsız ediyor.

Evde dambıl yardımı ile çalışsam nasıl bir gelişim olur, yeterli olur mu benim için? Evde çalışırken protein toz kullansam gereksiz yere para mı vermiş olurum?

Çok soru oldu uzun da oldu biraz şimdiden teşekkür ederim. :)

2. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    sen zayıfladıkca göğüs bölgesi seni dahada rahatsız etcek emin ol , kilonu atmıssın şimdi hacim kazanma zamanı :D

3. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    salona kaydol bence

4. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Salona kayıt oldum geçen hafta yine de gelen tavsiyelerin doğru yaptığımı tasdik etmesi beni mutlu etti :)

Lorethlorien bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş