Koşu Bandı Alıcam Yardım Edebililir Misiniz

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kaan34 tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. kaan34

kaan34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle umarım doğru yere açmışımdır . sonuçta koşu bandı yağ yakıcı :)

şimdi arkadaşlar ben koşu bandı alıcam Max. bütce 1.200 lira , bana koşu bandı tavsiyleri verir misiniz ? tecrübelerinize ihtiyacım var ..

2. AhmetArda

AhmetArda Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    O Koşu Bandını Aldıktan Sonra Alt Komşun Olmak İstemem

3. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    koşu bandı filan hikaye koşarak kilo verilmez yağda yakılmaz :)

salona yazıl agırlık calıs diyet yap paranıda bosuna harcama kosu bandına 2 hafta sonra bişey olmuyor diye kenera atarsın

4. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    max bütçen 1.200 tl sen bu paraya bence salona yazıl....ister koşu bandı kullan,istersen başka türlü çalış zayıflamak istiyorsan daha iyi olur

5. kaan34

kaan34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ne alaka yani koşarak kilo verilmez diyosun başka türlü nasıl vercez . besine dikkat ettiğin sürece her türlü verilir zaten koşu bandıda yardım eder ona .

6. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0

koşarak kilo verilmez yağ yakılmaz agırlık calısmalısın kardio olarakta bisiklet türü seyleri uygun diyetle uzun süre zarfında adaleden kaybetmeyerek yağ yakımı gerceklesir

istediğin kadar koş sadece kendini yorarsın

7. kaan34

kaan34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman biz hiçbir zaman yürüyüş yapmayalım dışarı hiç çıkmıyalım yiyip yiyip yatalım . saçma sapan konuşma .

muroist bunu beğendi.
  8. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    tmm ye iç amuda kalk ellerinle koş istersen yine sonuc alamazsın

biraz yağ yakımı diyet definasyon konularını incele adale den kaybetmeden yağ yakımı nasıl oluyomus bir ögren :=)

9. kaan34

kaan34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo vermenin formülünü, yine yazıyım:
    Besinlerle aldığın kaloriden fazlasını yakmak.

Bunu ister bisikletle yaparsın, ister koşuyla, istersen gün boyu alışveriş yaparak, koşturarak...

'Çünkü koşu ile neredeyse bütün kaslarını çalıştırırsın ve birim sürede tempolu bir koşu ile ciddi manada kalori yakabilirsin. '

Peki bonatschi abimizin dediklerine nasıl bir cevap vereceksin .

10. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu dediklerinle kas+ yağ olarak yavas yavas çökersin :)

agırlık calısması sonrası ksıa süreli kardio yapmadıktan sonra yağların gider evet 100 gr yağ kaybederken 250 gr kas kaybıda yaşarsın misal verdim sayılar önemli dğeil birde kısa sürede ne güze lyaü yakıyorum diyerek su da atabilirsin vücuttan

alınan kalori ile yakılan arasında fark olmadanda yağ yakılır :) kimiside hiç yemez deli gibi kardio yapar yağ yakamaz bunlarında püf noktaları var ama hepsi burda acıklanmaz arastırma yapman gerekiyor

bu konuya son cvbım ii günler ii koşular dilerim

11. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    bruce123 lütfen bilinçsiz yorumlarınla başkalarını yanlış yönlendirme...
    ayrıca kaan34 koşu bandı almak için yardım istemiş herkes yardımdan çok akıl vermiş vazgeçirmek için...
    kaan34 diyetle desteklediğin zaman koşu bandından çok iyi verim alırsın umarım arkadaşlar artık koşu bandı için yardımcı olurlar...

emregunes bunu beğendi.
  12. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0

bilgilerin ne kadar dogru ve bilincli oldugu gözlemlenerek uygulanarak tespit edilir

bende rica ediyorum uyguladıgınız sonuc aldıgınız ve bunu ispatladıgınız seylere dayalı yorum yapın ve herkes görsün neler yptıgınızı

13. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    koşarak yağ yakılmaz diyen biriyle daha fazla polemiğe girmeyeceğim...

14. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    polemiği uzatmaya gerek yok...karşı çıkıp konuyu dağıtmak yerine direk olarak konuşursa daha iyi sonuç alınır, o bakımdan:
    sevgili bruce 123, "sadece yağ yakmak" amacı için hangi ürünü öneriyorsun? ya da nasıl bir program? kabaca bahseder misin lütfen? "araştırın" gibi polemiğe devam edecek bir cevap değil elle tutulur bir örnek-yöntem bekliyoruz senden...

15. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    yakında yağ yakımı günlüğüne kendi definasyon sürecimde yağ yakımıhem fotograflı olarak hemde bu saçma sapan bir seyler daha var ketosis diyet vss bunların saçma oldugunu anlatacagım bunları ben kendim uydurmuyorum deniyoruz benmle birlikte bu sporu yapan bulk - definasyon yapan yarkadaslarla birlikte yeri geliyo beslenmemizi değiştiriyoruz kardio ekleme cıkarma yapıyoruz bizim amacımız yağ yakmak diyetle birlikte ama var olan kas kütlesini korumak ayrıca definasyonda ölçü bile alabiliyoruz kimi zaman

sıradan kişilerlede calısmıyoruz en az 4 tane milli sporcunun definasyonunda beslenmesi antremanı gözlemlenerek onlara sorularak bilgiler ediniliyor diyette yaptıkları yapmadıkları nasıl antreman yaptıkları ne kullandıkları bizzat görerek yanalrıdna bulunurak tecrübe ediliyor uygulanıyor kısa zaman içinde yağ yakımı günlüğüne resm koyucam uyguladıklarımı yazıcam ordan takipte edebilirsiniz

16. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler, bekliyoruz...
    özellikle benim gibi "yağ yakma ama kasları da koruma" konusunu araştıranlar :)

17. L_o_B

L_o_B Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    ucuz etin yahnisi yavan olur, bence 1200 ün üstüne biraz daha koy kaliteli bişey al. ayrıca teknik servis desteğininde kaliteli olmasına dikkat et. ilk koşu bandını yakmış ikincisini kullanan biri olarak sana verdiğim bu tavsiyeleri dinle bence :D

18. kaan34

kaan34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet xxxxxx katlıyorum biraz daha katıp alıcam. 2.000 tl ye voit 5 yıl garantli bir koşu bandı buldum 1.500 tl den alıcam bugün yarın felan .

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Eylül 2010
  19. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    1.200 tl bütçeye yakınında salon yoksa bile max 250 tl ye bir halter set alırsın emin ol daha çok yağ yakarsın diyetle birlikte :)

20. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    eliptik bisiklet alsan daha iyi koşu bandı gibi ses çıkarmaz. üstelik koşu bandından daha fazla kalori yaktırır

Sayfayı Paylaş