Koşma ve VG ile ilgili

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Android tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Android

Android Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    İşim geregi gun boyu oturuyorum ve bu hareketsizlik beni hantallaştIrıp hayattan soğutuyor. Hastal oluyorum .Benim koşup depar atmam lazım depar atınca kalbim hızlı carpıyor bana cok iyi geliyor aynı antibiyotik gibi iyi geliyor ama temmuz agustos aylarında olmuyor cok sicak nem cok var . Eylülde tekrar koşmaya baslayacam. Sahilde koşuyorum sorunumda burda basliyor.sahil esiyor kosunca terliyorum uzun kollu dahi giysem usutuyorum hastalaniyorum. Hasta olmamak icin vucudumu ruzgardan korumaliyim eşortmanmı almaliyim?. Bide evde kendi çapımda bady yapiyorum koSmak depar atmak vucudumu gelistirmey ngellermi en fazla 2-3km kosuyor yada depar atiyorum.

Son düzenleme: 6 Ağustos 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Kosu icin ozel esofmanlar var, su gecirmez tarzda. Bilindik markalarin hepsinin var. En buyuk yanilgi cardio idmanlarinin vucut gelisimini olumsuz etkileyecegidir. haftalik 3 seanstan 30 dakikalik cardio idmanlari aksine vucut gelisimine katkida bulunacaktir. (beslenmeye dikkat etmek kosulu ile)

Sayfayı Paylaş