KLOMIFEN

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Coleman tarafından 7 Ocak 2005 başlatılmıştır.

 1. Coleman
  Offline

  Coleman Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2004
  Mesajlar:
  450
  Beğenileri:
  249
  Ödül Puanları:
  53
  Meslek:
  ticaret
  Yer:
  istanbul
  KLOMIFENDiğer » Östrojen antagonisti
  Ticari Şekilleri
  » 10 Tablet
  » 30 Tablet

  Endikasyonları
  Ovülasyon uyarıcısı olarak kullanılır. İnfertilite, amenore ve ovülasyon yetmezliğine bağlı jinekolojik hastalıklarda endikedir.

  Kontrendikasyonları
  Hepatik yetmezlik ve over kisti olanlarda kontrendikedir.

  Uyarılar/Önlemler
  Gebelerde ve hepatit sorunu olanlarda kullanılmamalıdır. Görme fonksiyonuyla ilgili herhangi bir semptom görüldüğünde tedaviye ara verilmelidir.

  Yan etkiler
  Bulantı, kusma, ateş basması, görme bozukluğu, kist oluşumu, saç dökülmesi, allerjik deri reaksiyonları ve overlerde büyüme gibi yan etkiler görülebilir.

  Dozu ve Kullanım Şekli
  Başlangıçta 1 tablet/gün dozda 5 gün devam edilir. Ovülasyonun oluşmaması durumunda birinci kürden 30 gün sonra, günlük doz 2 tablete çıkartılarak 5 gün devam edilir. Gerekirse sadece bir kür daha uygulanabilir. Tedaviye adetin 5.gününde başlanmalıdır. Gebelerde ve hepatik sorunu olanlarda kullanılmamalıdır. Görme fonksiyonuyla ilgili herhangi bir  » KLOMIFEN Dozu ve Kullanım Şekli
  Başlangıçta 1 tablet/gün dozda 5 gün devam edilir. Ovülasyonun oluşmaması durumunda birinci kürden 30 gün sonra, günlük doz 2 tablete çıkartılarak 5 gün devam edilir. Gerekirse sadece bir kür daha uygulanabilir. Tedaviye adetin 5.gününde başlanmalıdır. Gebelerde ve hepatik sorunu olanlarda kullanılmamalıdır. Görme fonksiyonuyla ilgili herhangi bir sempton görüldüğünde tedaviye ara verilmelidir.
   
 2. Guest
  Offline

  Guest Guest

  klomifenin kullanim sekli steroid yapanlar icin uygun degildir. Sanirim ovulasyon meselesinde kullanim sekli bu sekildedir.
   

Sayfayı Paylaş