Klasik olarak sırt triceps

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Zerstorer tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalarrr....
    forumlarda baya bi okudum ve kendime çalışma programını cok güzel bir şekilde oturttum...
    benim size danışmak istedigim şu
    sırtla tricepsi aynı gün yapıyorum ben ama klasik olarak hocalarda ilk olarak sırt arkasına triceps ekletiyolar...
    ama vucüt olarak sırta cok güzel yüklenebiliyorum ama daha sonra tricepse haliyle daha az yüklenmek zorunda kalıyorum vucut kaldıramıyo =(

sormak istedigim bicepslerin tricepslerimden daha güclü yani ilk olarak triceps bölgesini çalıştırsam
    daha sonra sırtı çalıştırsam bir sorun olur mu yada evet öle yapsan daha iyi olur diecek olanınız var mı =)
    teşekkürler

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    klasik bir cevap olarak olmaz diyen çok olur.buyuk kas grupları öncelikli çalıştırılır.fakat bir dönem seninde bahsettiğin gibi triceps ardından buyuk kas girmiştim ve gerçekten kollarda farklılığı hissetmiştim.bence çalışmanda bir sorun olmaz.bu gibi değişiklikleri dönem dönem uygulamak iyidir.

3. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cevabın için teşekkür ederim herhalde bunu bir dönem böle uygulamak istiyorum çünkü triceps direncimi arttırmam gerek ,bicepslerim ve sırt kaslarım daha kuvvetli oldugundan cok agır girince tricepse güc kalmıyo=(
    bide böle deniyelim fark olur umarım ...

Sayfayı Paylaş