KIZ TAVLAMAK... ( USTASINDAN )

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Alpay tarafından 31 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Hepinize selamlar BFTR'ciler. Sürekli program, beslenme, supplement konuları açardım sabah sabah değişiklik olsun dedim. Ustasından bölümü işin esprisidir ama bu güne kadar 6-7 kızla çıktım :D.

Öncelikle ilk adımı hatta sonraki adımı, sonraki adımı, bir sonraki adımıda... Kısacası ilişkinin başlamasını istiyorsanız bütün adımları sizin atmanız gerekiyor. Eğer bir kız ilişkiyi başlatmak istiyorsa ya kötü şöhrete sahiptir, yada aptaldır. Bende bir kere yaşadım, kız çıkma teklifi ettiği anda kabul etmiştim :D aman! sakın aynı tuzağa düşmeyin. İlk adımları atarsanız kaybedeceğiniz tek şey gururunuz olur ki unutmayın sadece kaybedenlerin gururu sağlamdır.

Kızı hiç tanımıyorsanız ilk olarak yakın arkadaşlarını tespit edin ve onlarla iletişime geçin. İlişkide yakın arkadaşlar çok önemlidir. Arkadaşları üzerinde iyi bir algı bırakmaya gayret edin.
    Eğer kızı ilk kez otobüste veya bi cafede falan gördüyseniz tek şansınız var. Kıza yavaşça yaklaşıp çeşit çeşit şebeklikler, şaklabanlıklar yapın. Eğer birden sülük gibi yapışırsanız hiç şansınız kalmaz. Şamarı yersiniz. (Denendi çalışmıyor :D)
    Hedefinizdeki kız, arkadaşınızsa şansınız çok yüksek demektir. Bütün sevgililerim önceden arkadaşımdı :cool:. Öncelikle aranızdaki arkadaşlığı ilerletmeye bakın. Çok sık olmamak kaydıyla kızın iyi yanlarını övün. Ve çok nadir olmak şartıyla kötü yanlarını da söyleyin ama fokunu çıkarmadan :D. Kız hakkında hemen hemen her şeyi öğrenin. Hobilerini, fobilerini, sevdiği müzikleri,sanatçıları ve aklıma gelmeyen ne var ne yok herşeylerini öğrenmeye çalışın. Mesela kızın sevdiği bir kolyeyi,parfümü,şarkıcının albümünü vs hediye edin. Konuşurken göz temasını kesmeyin. Kızla ara sıra göz teması kurmaya çalışın.
    Onun dışında kızlar kişisel bakıma önem verirler. Bu yüzden bakımlı olun. Yataktan kalktığınız gibi kızın yanına gitmeyin. Eğer bu foruma üyeyseniz bunu okuyanların büyük bölümünün iyi fit bir vücudu vardır. Fit vücut, six packler, adonisler, geniş omuzlar kızları etkiler ama unutmayın. Kızlar için en önemli olan şeyler kişilik ve karizmadır. Kıza karşı vücudunuzdan daha çok aklınızı kullanın. Bu yüzden özellikle kızın yanında konuşmanız bozuksa düzeltin, küfür kullanmamaya gayret edin, çok abartmanıza gerek yok ama okumuyorsanız kitap okuyun, belirli konularda kültürel bilgiler edinin. Kızın ilgilendiği bir konu varsa eğer misal matematik. Sevmeseniz bile biraz ilgilenmeye çalışın zorlayın kendinizi. Hareketlerinize çeki düzen verin yaşınızdan küçük saçma sapan hareketleri sürekli yaparsanız kızın gözünde "Gerizekalı" damgası yersiniz. Biraz olgun, biraz cool takılın. Bayanlar sığınmayı, zaman zaman sahiplenilmeyi severler.fakat erkekten bunları beklerken ayrı bir birey olduklarının unutulmasını da istemezler. Yani sen beni kanatlarının altına al ama sakın unutma ki ben yalnız da güçlüyüm haykırışı. Ayrıca aç kurt edası ile değilde dost canlısı bir yaklaşım onda yeni hisler uyandırmak için birebirdir. Kızla muhabbeti ilerlettiniz kısa bir zaman sonra eğer kızın size karşı boş olmadığını düşünüyorsanız her şey yolunda demektir.

"SENDEN HOŞLANIYORUM" Belirtileri:
    Kıza karşı sağlı sollu atakları yaptınız :D. Artık kız sizinle göz teması kuruyorsa, espirilerinize sürekli gülüyorsa veya durup dururken size bakıp kıkırdıyor, gülümsüyorsa, size daha yakın yerlerde takılıyorsa, yanlışlıkla dokunmuş ayağına yatıyorsa, özellikle de sizinle dışarıda gezmeyi tozmayı istiyorsa %99,99 oda sizden hoşlanıyordur.

Artık kızın gözünde önemli bir yeriniz var sayılır ama kızlar garip yaratıklardır belli olmaz :D. Artık en zor evreyi atlatmış durumdasınız. Hoşlandığınız hanım kızımız artık size başka gözle bakıyor. Fakat bitmedi! Burada da adımları sizin atmanız gerekiyor. İlk olarak söylemem gerekir ki dürüst olmak her zaman işe yaramıştır. Ne olursa olsun dürüst davranın. Bir yalanınızı, yamuğunuzu buldukları anda geçmiş olsun. Tutarlı olun dün kara dediğiniz şeye yarın ak demeyin sakın. Kıza bir anda farklı cümleler söyleyin gözlerini, bakışlarını falan övün ama sürekli tekrarlamayın çok nadir aralıklarla yapın. Sohbetlerinizi daha samimi ve ileri bir seviyeye taşıyın, sakın eski sevgilileriyle ilgili konu açmayın, öyle bir konu açılırsa da değiştirmeye çalışın. Hanım kızımızı koruyun "ben varken siz hayırdır ya?" havası verin, kıza "yanımda güvendesin" mesajını verin. Zamanı geldiğinde kıza bütün duygularınızı söyleyin. Kelimeleri kendiniz seçin. Kızı iyi tanıdığınıza göre hoşlanabileceği bir cümle kurabilirsiniz. Herhangi bir cümle bulamadıysanız "Seni Seviyorum" yada "Senden Çok Hoşlanıyorum" gibi kalıplaşmış cümleler işinize yarar :D.Zaten kız duygularınızı çoktan biliyor olacaktır. Sizin onu sevdiğinizden emin olsa bile o aşk dolu sözcükleriniz ağızdan çıkmadan o işin olması pek mümkün değil. Ah bu Türk kızları ahhhh...... :confused:

2. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Sen bence beslenme, supplement konuları açmaya devam et..

serkan2626, RKO1907, fthycl ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  3. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    dediklerini uyguladım kız bana tokat attı kafamı duvara çarpıp öldüm ölünce annem üzüntüden babamı bıçakladı annem hapse girdi kardeşim yetim kaldı mutlu musun şimdi

fthycl, Crixuss, mericboss99 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. enesozdenn

enesozdenn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    ajajsjsjsnshssjaja guldurdun kardes ya hshsnsn

5. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    bunu ciddi ciddi okuyan var midir?

kdrklc54 bunu beğendi.
  6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  7. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Ben okudum fena degildi :)

8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Burda anlattığın tipler yüzünden kızlardan soğudum zaten çeşit çeşit şebeklik yapmak nedir bir örnek verirmisin? zaten böyle şebeklere yüz veren kızlardan ne beklersin. Ayrıca belli yaş gruplarında aşk yoktur bana göre varsada çok nadirdir.Genellikle ergenlikte ona buna hava olsun diye kız/erkek arkadaş yapılır.

Daha çıktığı kızı gerçek hayatta görmemiş ama bana hala senin kız arkadaşın yok diyen arkadaşlarımı hatırlattı bu yazı. 2. paragraftan sonrasında bıraktım okumayı.

Ayrıca bir vg ci kızdan tokat yicek kadar yerlerde sürünmemeli biraz ağır başlı olmalı.

Mert's bunu beğendi.
  9. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    16 yaşındayım ve bu güne kadar hiç bi kızla çıkmadım çıkmamamın sebebi asosyal olmam veya kızlarla konusamamam değil benim 2 tane güzeller güzeli kız kardeşim var onun için çıkmadım tatildede bi kızla bakıştık tanıştık ama konuştuğumuzda sevgilim var dedi bende sevgilin varsa bana niye bakıyon dedim bir şey diyemedi kızdan hayır gelmez diye o kızıda bıraktım zevkin için milletle gönül eğlendirenler gerçekten sevdiği kızın yüzüne nasıl bakıyor anlamış değilim...

10. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Kızdan ne hayır gelmesini bekliyordun? Sevgili olmak için aşkından ölüyor olmak gerekmez zaten amaç beraber zaman geçirmek

Bakış açın garip

mericboss99 bunu beğendi.
  11. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bir kızla çıkmak için kesin şöyle yapın yada böyle davranın demek yanlış olur çünkü kızın entelektüel birikimi maddi durumu dünya görüşüne ve yaşına göre durum değişir öncelikle bu saydığım maddelerin hangisi sizde mevcutsa ona göre kızlara yönelin örneğin sizin maddi durumunuz yoktur yakışıklıda değilsinizdir tutup güzel yaşam standartı yüksek bir kızı etkileyemezsiniz yinede teknik vermek gerekirse olduğunuz gibi görünürsenizde kaybedersiniz hele ki en çirkin kızın bile kendini adriana lima sandığı ülkede ama ayarı kaçırmamak şartıyla rol yapmalısınız ayarı kaçırırsanız şebekliğe girerki buda kızların hoşuna gitmez arada hayır demesini bilin peşinizde başka kızlarında olduğu gibi davranın çünkü çıktığınız kız sizi yanında tutması için uğraşsın yoksa kız derki zaten avucumda ve zamanla sizden sıkılır ve ilişki ayrılığa kadar gider onun için kıza onsuzda mutlu olabileceğinizi hissettirmeniz gerekli

mericboss99, marakas550 ve Mustimusti bunu beğendi.
  12. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum kizlar hakkinda bildigin herseyi unutmalisin bi kizi tavlamaya ugrasmaktansa 150kaldiramadigim benchi zorlamak benim icin daha iyidir ne gerek var benden hoslaniyomusun cikalimmi evlenelimmi ayaklarina? Al bitane optimum gold standart whey git diz cok will you lift with me? Diye sor hayir dersede proteini sen icersin :))

frodobagins000 bunu beğendi.
  13. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Helal be aklimdaki aciklamaydi tam :)

Sayfayı Paylaş