Kilomu vermeli ? , kilomu almalı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve _Fırat_ tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _Fırat_

_Fırat_ Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Anket açıcaktım ancak nasıl açıldığını bilmediğim için soruyu direk konu açarak sonuçlarını sizlerin yanıtları ile değerlendirmek istedim...

VG ye başlayanlar kilolu ise önce yağları eritip kiloyu normal kıvama getirip , kas ağılıklı çalışma yapmak
    VG ye başlayanlar normal kilolarında ise direk alışma dönemi ile başlayıp kas ağılıklı çalışma yapmak

Kilosu normal olanlar belli bir dönemden sonra hacim genişletmek için deli gibi kilo almaya çalışıyorlar...

Asıl sorum şudur; kilosu olan arkadaş deli gibi kilo verip normal görüntüsüne geldikten sonra belli bir kıvama gelip fit bir görünüm kazandıktan sonrada deli gibi kilo alarak hacmini genişletmeye neden çalışıyor...
    Böyle uğraşıp aylar harcayacağına neden alışma döneminden sonra zaten olan hacmini kasa dönüştürmesin...

Bu yüzden şıklar belli önce kilomu vermeli ? yoksa kilomu almalı ?

karşık ama mantık bana bunları düşünüdürüyor...

Örnek ; boy 1,80 kilo 80

2. hakonek

hakonek Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    çümkü yağların kasa donusmesi gibi bir olay soz konusu degildir... önce yagları yakarsın sonra uzerine kas kutlesi kazanmak icin kilo alırsın..

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Sayfayı Paylaş