kilom yeterli mi ?yeterliyse amino almalımıym?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ahmetovic100 tarafından 19 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmetovic100

ahmetovic100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba;
    arkadaşlar 1,89 boyum var 80 kiloyum.elimde çok güzel kilo aldırıcı var.12kilo almıştım bu ürünle şimdi buna devam edip kilomu 90 a mı çkartmalıyım yoksa aminoasit mi kullanmalıyım?esas sorum şu;bugüne kadar hiç amino protein kullanmadım 6 -7 aydır yapıyorum bu sporu.ve aminoasit protein olayına girersem sürekli almam gerekiceği hakkında bi duyum aldım.bi ürüne başlayıp kullanıp bitirdikten bi süre sonra ilaç almayı bırakırsam çalışmaya devam etsem de vucut söner mi yani kısacası bu ürünler benim için kısa süreli bi şişme mi yapar.kullandığım kilo aldırıcıyla aldığım kilolara hiç bişe olmadı hala duruyolar.şimdi ne yapmalıyım amino asit protein kullanmalımıyım yoksa kilo mu almalıyım?

2. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    merhaba, öncelikle yaşınızı yazarsanız iyi olur..boyunuza göre kilonuz ideale yakın,5 kilo daha alabilecek durumdasınız..protein ve amino asit'in görevleri farklı..supplementler başlığından ayrıntılı bulabilirsiniz..protein kas yapısını koruyarak daha hızlı gelişmenizi sağlar (doğru) kullanmanızda bir sakınca yok..ancak aminoasit tavsiye etmiyorum, bu kişisel önerim..

proteini kullandıktan ve ürün bittikten sonra devam ettirme gibi bir zorunluluğunuz yok.

Son düzenleme: 19 Şubat 2011
  3. ahmetovic100

ahmetovic100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim yaşım 19 .proteini kkullanıp bitirdikten sonra çalışmaya devam etsem de birden bi küçülme sarkma performans düşüklüğü olurmu .yani bu ürünler kısa süreli bi büyüme mi sağlıyolar?

4. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    protein kullanımından sonra spora devam ederseniz sarkma,küçülme gibi bir durum olmaz.

yani kısa süreli bir büyüme sağlamıyor,vücudun ihtiyacı olan proteini doğrudan almış oluyorsunuz, tavuk göğsü-pirinç pilavı yemek gibi..

Son düzenleme: 19 Şubat 2011
  5. ahmetovic100

ahmetovic100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    pardon bişe sormayı unuttum .aminoasit tavsiye etmiyorum demişsiniz.aminoasit kullanarak büyüyemez miyim.ölçülerim artmaz mı acaba.bu proteinle aminoasit arasındaki farkı anlayamadım .foruma da baktım ama biyolojik bilgi var pratikteki etkilerini bulamadım.

6. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    aminoasit kullanarak ölçülerinizi çok hızlı arttırabilirsiniz ancak yanlış kullanımda yan etkileri olabilir. henüz yaşınız genç aminoasite ihtiyacınız olduğunu düşünmediğimden tavsiye etmiyorum, vücut geliştirmek için bir aceleniz yoksa tabi.

ahmetovic100 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş