kilolar ve kafayi yeme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve metinmetin tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. metinmetin

metinmetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam herkese.şuanda sinirli ve uykusuz bir halde yazıyorum.nedeniyse hydroxycut hardcore ilacina yanlis bilgi sonucu baslayip suan uykusuz bir şekilde yazmamdan.forumda bilgili kişilerden okuduklarıma göre ilaç yatılmadan önce içilmemesi lazımmış ve bana hocamın önerdiğine gore sabah öğlen akşam alacan diyip gece yatmadan önce diyip şuan benim uykusuz kalan gunlerimi anlamış bulunmaktayım.spora haftada 3 gun gidiyorum.ilaci sabah aç karna sporla alın dıyorlar 30-60 dk once ben sabah 7 de işe gidiyorum saat 6 da uyaniyorum.ilacı almam için ozman sabah 5 demi kalkmam lazim diyince hocama ozman saat 9 da al dedi bana.ve yemekden once 3 tane alınması gerekıyormus 8.gunden sonra banaysa toplam gunde 3 tane dedi.bilgili şahısların bir yardım etmesini istiyorum.hocamın verdigi diyet sabahları 4 yumurta beyazı sdce,öğlen 400 gr tavuk,aksam 2 dilim eti form.ben şuan 110 kiloyum ve boyum 186.göbek kısmım baya önde çirkin bir görünümü var.luften forumda gezin bulursunuz yazılarını yazmayın rica ediyorum hepsini okuudm kafam karışdı herkes farklı yorumlar yazıyor.ve baş dönmesi hissediyorum sırtımda ayrı bir uyuşma hissediyorum.sanki antidepresan almış gibi böyle yarı kafam guzel durumda gıbıyım.beni iyice bu yazdıklarım hakkında bılgılendırırsenız cok sevinirim.teşekkür ederim.

Son düzenleme: 26 Kasım 2007
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kafanin karisacagi yok,hazirci olma en azindan tek birsey soyliyim forumu okumus olsan 1 ogunde 400 gr tavuk yemezdin!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş