Kilolarımı kas yapmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mrtcnrglu tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mrtcnrglu

mrtcnrglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

18 yaşındayım, 1.97 boyundayım ve 120 kiloyum. Boyumun uzun olmasından dolayı bu kilom pek belli olmuyor fakat sizinde düşünebileceğiniz gibi yoğun bir göbek ve göğüs var. :)

Fit olmayı çok istiyorum, her nekadar üçgen bir vücudum olsun istemesemde, fit olmayı, şu sarkık göğüsleri kare hale getirmeyi çok istiyorum. Gelmese bile gitsinler, hiç olmasınlar! :)

Bu konuda siz değerli hocalarımın bana yapacağı abi tavsiyelerine çok ihtiyacım var. Evimizin hemen karşısında bir body salonu var fakat bu salonda extansif yöntemler mevcut. (ilkel) :) Koşu bandı yerine step yaptırıyorlar. Bazı arkadaşlarım hap kullanımını tavsiye ettiler. Kararsızım ve kilo vermek, vereceğim bu kiloları da kas ile doldurmak istiyorum. TEŞEKKÜR EDERİM.

2. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranini bilmiyorum tabi ama bence sen hacim değilde böyle bi kaç ay cardio ya aban derim l cartin ile

mrtcnrglu bunu beğendi.
  3. mrtcnrglu

mrtcnrglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu terimlerin hiçbirisini bilmiyorum malesef. Biraz daha açıklayıcı anlatırsanız çok memnun olurum. :)

4. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    3 ay koş yada bisiklet felan agırlıkta çaliş ama koşma bisiklet felani daha önemse yağ yak yani

mrtcnrglu bunu beğendi.
  5. mrtcnrglu

mrtcnrglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım. Peki bu faaliyetleri yaparken hangi yardımcı ilacı kullanmalıyım? Yağ yakıcı ilaçların gerçek etkileri oluyor mu ve sağlık yönünden herhangi bir risk teşkil ediyorlar mı? Bu konuda da beni bilgilendirirseniz sevinirim. :)

Ayrıca en büyük arzumunda utanmadan, çekinmeden yakasız t-shirtler giyebilmek olduğunuda belirtmek isterim. :)

Son düzenleme: 20 Mayıs 2013
  6. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    L cartinite al kesinlikle faydasini görürsün zarari yok

7. mrtcnrglu

mrtcnrglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz araştırdığımda aynı isme ait iki site bulabildim. Aşağıdaki siteler l-carnitine satışı yapıyor fakat hangisi sizin sözünü ettiğiniz bunu ayırt edemedim. Bu konuda da yardımcı olursanız mutlu olurum. İyi geceler!

Plus Power Vücut Geliştirme Resmi Satış Sitesi ~ PlusPower.com.tr
    L-CARNTNE | Yetkili Sat Sitesi

Sitede gördüğüm tanıtım resim ve mesajları her nekadar inandırıcı olmasada beni heyecanlandırdı. Bukadar etkisinin olduğunu düşünmememe rağmen etkisinin olacağından şüphem yok. Koşu ve bisiklet ile desteklersem daha etkili olacağını düşünüyorum.

Şimdi yatıyorum teşekkür mesajımı hazırdan yazayım. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER :)

8. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
  9. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

10. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Bodyforumtr Ekibi

11. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forumda ilgili bölümler okunmadan konu açılmıştır.Aşağıdaki bölümlerdeki sabit başlıkları okumanızı rica ederiz.

Link : Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Antrenman:Bodybuilding & Fitness - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş