Kilodan Çabuk Kurtulma. (yardım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BasriMutaf tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BasriMutaf

BasriMutaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar salona başlayalı 1 ay oldu.
    Haftada 3 gün gidiyorum ve 2şer saat çalışıyorum.
    Bisiklet ve koşu bandında en az 20şer dakika çalışıyorum.
    Bel bölgesi ve karın bölgesi üzerine çalışıyorum.
    Diğer aletlerde ise 15 tekrar 3er set yapıyorum.
    Bu zamana kadar 1 2 kilo verdim. Genel olarak amacım çok kaslı bir vücut değil.
    Karın ve Bel bölgesinde 1 sene önceye kadar hiç bir şey yoktu. ama şuan çok ciddi belirgin genişleme var. azda olsa bunlardan kurtulmak.. bundan sonrada düzgün bir vucuda sahip olmak..
    Yediklerime dikkat ediyorum. sigara alkol kullanmıyorum.

2 sorum olacak.

1 Bu bölgelerdeki yağ ve kilodan kurtulmak için ne gibi bir çalışma yapmalıyım?.

2 aynı bu bölgedeki yağ ve kilodan kurtulmak için kullana bileceğim doğal maddeler varmı.neler önerirsiniz. ?(bitkisel çay. yiyecek. doğal ilaç vs..)

2. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    cardio çalışması yapıyorsun anladığım kadarıyla, Onun üzerine bir de diyet yaparsan daha fazla kilo verirsin. 3 ayda 10 kg veren tanıdıklarım var. Onlar diyet+cardio yaptılar. Sorun olacak: niye 3 gün gidiyorsun? kardiyo yapıyorsan 4-5 gün giderbilirsin bence, çünkü kas yapımı ile uğraşmıyorsun, yağ yıkımı senin görevin.
    Bel inceltmek için extra olarak 2-3 kg gibi ağırlıkla twist ve hafif ağırlıkla bel bölgesi çalışabilirsin.
    Doğal yollardan yağ yakıcı bir besin yok. Piyasada satılan yağ yakıcılar var. Bunlar bazı kişilere çabuk kilo verdirebiliyor. Fakat çoğunda başarızsız olduğu ve kilo verenlerin çoğunda da ürünü bıraktıklarından sonra hızla kilo alındığı görülmüştür. Senin yapman gereken şey diyet+cardio, başarılar.

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş