kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dehabey tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dehabey

dehabey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba yaşım 18 boyum 1,78 106 kiloyum ve foruma yeni üye oldum. Daha ònceden çok takip ediyordum bugüne nasip oldu kayıt olmak spora başlayalı 2 hafta oldu antrenörüm hem bodybuilding hem cardio yazdi ama ben biraz korkuyorum zayiflamadan kas yaparsam yagli kas durur bodyguard gibi olmak istemiyorum o yüzden yardıma ihtiyacım var . Sadece cardio mu yapmam lazim yoksa agirlikda gireyim mi zayiflayip vucut yapmak amacim kac dakka cardio hangi aletle yapmaliyim ve suan grenade diye bir yag yakici kullaniyorum baska bisey kullanayim mi bu yeterli mi hizli kilo vermek istiyorum lutfen yardimci olun saygılar.

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Hocan sana dusuk agirlik cok tekrar vermistir agirlikta.boylece şişmezsin ve kaslarini korursun. Full kardio+diet kas kaybina yol acar,bu sebeple agirlik olmazsa olmaz. Yaz geldigi icin hizli kilo vermek istiyorsun ama unutmaki hizli olan hersey sagliksizdir. Duzenli sporla eylule kadar istedigin kiloya ulasirsin. Keske daha once baslasaydin ve yaz basina kendini hazir etseydin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. dehabey

dehabey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Eyvallah baskan iste akil badina yeni geldi

Sayfayı Paylaş