Kilo

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Wind tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Wind

Wind Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar hepinize arkdaşlar forumunuzu akşam gezinirken buldum gerçekten çok güzel bilgi ve dostluk ile olan bir site emeği geçenlerin ellerine sağlık
    Arkadaşlar benim bir sorunumu size paylaşmak istiyorum sorunum kilo alamama bir çok konu açılmış ama cevap sayısı uzadığı için yazsak cevap alamıcaz korkusundan dolayı yeniden açmak zorunda kaldım affınıza sığınarak arkadaşlar benim boyum 1,74 kilom 57 56 arası gidip geliyor yaşım 19 geçrekten son 1 senedir hatta 2 senedir kilo olayını kafama taktım annem babam kafana takma alırsın demesine rağmen insan kafasına takıyor bir diyetisyene gittim bana bir liste verdi bunu uygula dedi ve uyguladım sonuç gene aynı değişen bir şey yok sonra bana test yapmamız gerktiini söyledi ve test yaptıracaktım o zamanlar okulla baya bi aşır neşir olduğumdan vaktim olmadığı için yaptıramadım ek olarak balık yağı kullandım vitaminler vs gene yaramadı şu son günlerde balın içine ezilmiş ceviz deniyorum gene yok yani şu 2 sene zarfından denemediğim bir şey kalmadı pekmez çeşitleri vs dut, pancar gene yok ve ayrıyetten 3 senedir serbest dalış yapıyorum yani spor yapıyorum ancak istediğim kiloya gelmiş değilim 65 67 kilo olmak istiyorum sizden ricam bana ne önerebilirsiniz vaktim olmadığı için spor salonuna gidemiyorum az evvelde yulaf ezmesi falan o türlere bakıyordum gene de bir konu açmak istedim yani ben ne yapabilirim ne almam gerek nasıl hareket ediyim yanlış bir şey yapmak istemiyorum bana yardımcı olabilcekseniz çok sevinirim saygılarımla

2. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle beslenme işi başlı başına bilgi ve emek isteyen birşey...

protein karbo dengesi

kalori dengesi

vücudun enerji sistemleri...enerjinin ne zaman depolanacağı..nasıl kullanıldığı...göbeksiz yağsız büyümenin(kilo) nasıl olacağı....

bunları hep öğrenmen gerekiyor....

forumda hepsi mevcut ..sadece uzun uzun oku ve öğren..birkaç haftanı öğrenmeye ver...sonra kendin kendine çok güzel program çıkarırsın....

diyetisyenlerin çoğu ezbere hareket eder...bişey bildikleri yok...

he birde trioit hormonların normalin üstünde çalışıyor olabilir...tahlil yaptır

Son düzenleme: 15 Kasım 2009
  3. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Beslenme + Uyku + Body Building yaparsan kilo alirsin.

4. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kızartmaları fazla yemezsen ve sebze ağırlıklı beslenirsen vücut dengeyi sağlıyor, fakat kızartmalar, hazır sandvicler, kebaplarda falan vücuta fazla yarayan vitamin olmadığı için, enerji kaslardan emiliyor ve daha da zayıflanıyor. Benim başıma geldi çünkü. 5 öğün ve azar azar yersen iyi olur.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.