Kilo vermeyle ilgili bir konu :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve C0D3xR00T tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. C0D3xR00T

C0D3xR00T Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Iyi akşamlar herkese. Kilo verme konusunda bisey sorcam. Beslenmemden bahsedeyim öncelikle. Sabah 1 tam + 2 tane yumurta beyazi, 1 avakado ve 1 fincan yeşil çay saat 9:30-10:00 gibi 1 tane yeşil ekşi elma öğle arasi bir orta boy kase yağsiz tuzsuz bulgur pilavi yiyorum okul sonu da direk eve gidip 1 fincan sade gold kahve içiyorum 20 dk fln sonra antrenmana gidiyorum. Antrenman çikisi 200 gram tavuk göğsü suda haşlama, 4 yumurta beyazi ve 1-2 fincan yeşil çay iciyorum ardindan bisey yemeden 2-3 saat sonra fln yatiyorum. Antrenmanlarda da once koşu yapiyorum 30 dk (10 dk 8. Seviye, 10 dk 8.5 seviye, 10 dk 9. Seviye seklinde). Bütün bunlara rağmen kilo veremiyorum ayni kiloda sayiyorum ha yağ yakimi bariz var 1. Aydir duzenli diyet yapiyorum bel, göbek, kalça bayaği gitti baslangica göre, sirt, biceps, triceps fln iyi gelişti hatta göğüs de gelisti ama amacim göğüsteki yagi eritmekken alt taraflara gore çok yavaş eriyor yukarda bahsettigim gibi kilo ise yerinde sayiyor resmen :) kilo vermeyi ve göğüsdeki yağlari eritmeyi nasil hizlandirabilirim birazcık da olsa?

2. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Kardes vucuttaki yagi bolgesel olarak yakamazsin,daha cok bel ve gogus cevresindeki yaglar en sn gider. Sen dietine devam et ve proteini biraz arttir basarilar.

3. C0D3xR00T

C0D3xR00T Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    biliyorum bölgesel yağ yakımı olmadığını da kilo veremiyorum orda takıldım :) doktora gittim göğüs için yağ doku olduğunu söyledi sporla gitmez diyo illaki liposakşın şartmış ki bu bana pek inandırıcı gelmedi sonuçta yağ ise sporla gitmesi lazım bi şekilde

4. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bu tarz durumlarda 2-3 doktora daha danışılmalı. Diyet ve cardio için profesyonel yardım alınmalı.

5. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    insan vücudu yağı yakamayacak insan yapıtı yağ çekme makinası alacak. son çare o olabilir ancak elinden geleni yap emin ol makineye gerek kalmicak. destiny nin dediği gibi diyet için profesyonel yardım al.

6. C0D3xR00T

C0D3xR00T Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Diyetisyene de gittim yaptigi sey boy ve kilomu ölçüp hazir diyet listesi cikardi verdi. Suan uyguladigim program da salondaki antrenörun yazdigi program hafta da 3 gun göğüs var programda. Aslinda o kadar kilolu da degilim 178 boy 75 kg. Ne hikmetse göğüslerin ustesinden bir turlu gelemedim sanki 70 e dussem göğüsler bayağı bi gider gibime geliyor

7. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Düş o zaman. Hazır diyet verdiyse sıkıntı vardır. Bildiğim kadarıyla diyet kişiye özel olur. Farklı doktora git.

8. C0D3xR00T

C0D3xR00T Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Zaten düşmeye çalışıyorum ve onun için açtım konuyu da.

Sayfayı Paylaş