Kilo Vermeye Destek Ürünler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kor€LeAsYoN tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kor€LeAsYoN

Kor€LeAsYoN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ,
    Vücut geliştirme sporuna yeni başlayan biri olarak birkaç araştırma yaptım..
    Ve spor yaparak kilo vermek ve vücudu şekle sokmak için bir yola girdim..
    Bu durumda bazı zorluklar ve sıkıntılar oldu ( Spor yapma isteğinin azalması, spor yorgunlukları v.b.) bu sıkıntıları en aza indirmek için spor yaparken bana destek verecek ürünleri araştırdım.
    Fakat bu ürünleri kullanırken aynı zamanda da olumsuz etkilerini en aza indirmek niyetindeyim..
    Bunun için spora gittiğim yerdeki hocalardan, spor akademisinde okuyan bazı arkadaşlarımdan bazı tavsiyeler aldım
    Bu tavsiyeler sonucu GMC markasının 2 ürününü kullanmaya karar verdim.
    Çünkü bu iki ürününde bana destek olacağını düşünüyorum..

Şu anda 1,76 ve 92kg'ım..
    Ve karaciğerimde yağlanma mevcut, bu nedenle bunu ortadan kaldırmam gerek..
    Hem GMC'nin telefonunda aldığım bilgiler hemde yukarıda belirttiğim uzman kişilerin yavsiyeleri sonucu
    Chromium Picolinate Plus ve
    L Carnitine
    ürünlerini kullanmaya karar verdim..
    Bu ürünleri kullananlar var ise yorumlarını yada sitemizde faal olan ve bu konuda uzman görüşe sahip olan üyelerimizden de olumlu yada olumsuz görüşlerini belirtmelerini isteyeceğim..
    Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler..
    Saygılar...

2. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    seçtiğin ürünler benimde tüketmek istediğim ürünler. faydalıdır. eger karaciğer problemin olmasa lipo-hydroxcut-cla gibi ürünlerde önerebilirdik fakat senin için biraz riskli.

Sayfayı Paylaş