kilo vermeye calısıyorum bir sorum olacak önemli

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve haldir54 tarafından 13 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. haldir54

haldir54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şimdi pek diyet olayına girmedim az yiyorum hamur işi cola kızartma vs yemiyorum dünde 1 aylık spor salonuna yazıldım hedefim 1 ayda 5-6 kilo vermek şimdi spor için önerini alıcam ben salonda
    koşu bandı
    bisiklet
    ayakta bisiklet
    mekik

bunlarla calısıcam özellikle bunlarla kaçar dakika calısmamı önerirsinz sağlam ve faydalı bir spor için ilk gunumde 10 ar dakka kosu ayakta ve normal bisiklet 20 de mekik yaptım siz ne önerirsiniz max ne yapmayılım alışma süreci iki günde atlatırım bana aylık 5-6 kilo verdircek derecede sor önerin lütfen bu harektleri kaç dakika yapmalıyım bide koşuya ek yürüyüşte olmaılımı?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:07 ----------

güncel .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:58 ----------

güncel .

2. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    1 ayda 5-6 olmasada 3-4 kilo verebilirsin bünyeyi zorlamadan hepsinden body de yaptıgımız kardio yu yapmanı önerebilirim. forumda bulabilirsin hızlı yag yakımı için bire bir :)

3. 14oguz14

14oguz14 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    sağlıksız şekildede olsa ben vericem bu kiloları diyosan sana protein diyetini öneririm.. araştırabilirsin internetten bu diyette sadece bol proteini olan besinler tüketiyorsun hiç meyve sebze karbonhidrat yap yok sadece et süt yumurta ürünleri tüketiceksin acıkınca bile bunları yiyceksin ve bol bol su içiceksin çok hızlı kilo verirsin..

ama diyosan ben sağlıklı yapıcam bu işi o zaman 1 ayda olucak bi iş değil o sen badye başla iyice zamanla zaten bi azim geliyo dahada az yemeye başlıyosun sağlıklı şeyler yiyosun dikkat ediyosun yavaşta olsa güzelce kilo veriyosun

kendimden biliyorumm

AnkTıp92 bunu beğendi.
  4. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Tek besine odaklı diyetleri ben de önermiyorum.

İnsanlar neden kilo verir ? Öncelikle sağlıklı olmak için. Peki sağlığını geri almaya çalışırken neden tekrar bozarsınki. Güzel güzel diyetini yap tam protein az karbo az yağlı zaten vücut kendine kendine düzelecektir. Sen de cardio çalışmalarıyla yağ yakımını hızlandırabilirsin.

Makatı yıkarken uçkuru batırmayalım :)

14oguz14 bunu beğendi.
  5. haldir54

haldir54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardiyo nasıl yapılır hangi hareketlerden kaçar dakika

Sayfayı Paylaş