kilo vermem durdu

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve kobraa tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kobraa

kobraa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.arkadaslar 17 eylul 2012 den.beri hafif diyet.ve.dizenli.spor yapiyorum baslangicta93.5kg idim suan 78 kg ya dustum.takviye olarak power system l carnitine.multipower cla muscletech hydro cut kullaniyorum.fakat son 3 haftadir diyet ve.spora devam ettigim halde 1 kilo.bile veremedim yani.kilo vermem durdu. bunun nedeni nedir yardim ederseniz sevinirim.

2. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim başımada bir şey geldi yine sizin gibi 3 hafta süre geçti 80 dim kızdım tartıyı kaldırdım 1 hafta sonra tekrar ççıktım 77idim :/

3. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudun alışmıştır, kalori alımını azaltıp antrenman şiddetini artırmalısın.Hatta bir süre eski yaşantına dönüp vücudunu şaşırtman da iyi olabilir, yada bir süre suplementsiz çalışmak.

4. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Benim gittiğim salonda buna benzer birşey olmuştu.Hocamızda bu durumu yaşayan arkadaşa şöyle tavsiye vermişti."Çok uzun süredir diyet yaptıgın için metabolizman yavaşlamış 1 2 hafta normal bir şekilde yemek ye.sonra tekrar diyete devam et"

Gerçektende hocanın dediği doğru çıktı ve uygulayan arkadaş istediği kiloya ulaştı

5. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Vücudunun böyle tepki vermesi normal, kaloriyi azalttığın için kendini korumaya alıyor metabolizma sen diyetine devam et pes edecektir elbet :).. yada şöyle birşey yapabilirsin 1-2 gün aldığın karbonhidrattan biraz daha karbonhidrat alıp şaşırtabilirsin vücudu...

Sayfayı Paylaş