kilo vermeli miyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve t1907 tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. t1907

t1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Istanbul
    merhaba 8 ay önce salona yazıldım 94 kilodan 68 oldum göbeğimde ve göğüsümde azıcık yağ var gibi duruyor ama hocam daha fazla kilo verme dedi bende kilo vermeye çalıştığım için 8 ayda hacim kazanamadım pek ne yapmalıyım baklavaları çıkartmak için yağ oranını düşürmek gerekiyor ama daha fazla kilo vermememi söylüyor herkes boyum 174 kilom 68

2. NFKTR

NFKTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Banada öyle diyorlar ama görüntümden hiç memnun değilim açıkcası.Yağ olarak değil arkadaşlarıma göre kalın duruyorum sadece.Bu yüzden 58 den 56 ya düşmek için diyete başladım bu haft****ardiyo yaparsan yağların erir.Kardiyodan hemen sonra kas çalışması yapmayıda unutma sakın.Unutma yağ eritmeden kasların belirginleşmez.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    174 boy için 68'in altı iyi gözükmez, yağsız ama sıska olursun. yerinde olsam 6 ay yavaşça bulk yaparak kas kütlemi arttırır sonra yağ yakımına geçerdim.

diye yazıyordum ki 16 yaşında olduğunu farkettim :) hemen kilo vermeyi kesip kas kütlesi inşa etmeye başla. bu yaşta hayatında bir daha bulamayacağın bir hızla kas yapabilirsin. yağlardan kurtulmak kas yapmaktan daha kolay, onu sonra bir ara halledersin.

Sayfayı Paylaş