Kilo Vermek (Zayiflamak)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Guest tarafından 18 Temmuz 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 128 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    kmeğin yüksek oranda beyaz un içerdiği düşünülecek olursak yalnızca 3 dilim ekmek sonrası alınan her bir dilim ekmek size kilo olarak dönecektir.

3 dilim ekmek yemende bi zarar yok.
    Yememen kas yıkımı denilen olayla kas kaybına yol açar. bu yüzden ekmeği mutlaka tüketin

muratbar79 bunu beğendi.
  2. emir16

emir16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaşlar.Kilolu olduğumdan dolayı askerliğim 1 sene ertelenmişti.
    1.75 boy 103 kg. gecen sene haziranda ve bu haziranda tekrardan muayneye gireceğim nasıl olucak bilmiyorum 100 kg altına düş felan demişlerdi boy ile kg oranım 74 kg miş bilenleriniz var mı ve şuan 98 kg yim.Nasıl bir çalışma önerirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

3. Masters

Masters Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

öncelikle merhaba size birkaç sorum olacak
    Ben 19 yaşında 1.70 boyunda 100 kiloyum en kısa zamanda yağ yakmak için yan etkisi olmayan hangi hapı önerirsiniz ben önceden vücut geliştirmeyle uğraşmıştım ama hapa ihtiyaç duymamıştım şu an önceliğim kilo vermek bununla birlikte vücut yapmaya devam etmek tavsiyelerinizi bekliyorum

4. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Hydoxcut advanced al çok ağır olmayan bi termojeniktir.

5. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    çokkkk acilll !!!

beyler ben 86 kilodan 74.5 kiloya düştüm.ama artık çok yavaşladı kilo vermem birde vücut yapmak istiyorum özellikle göğüs bölgem ve göbeğim normalden biraz fasla büyük gerçi şimdi çok yok ama ben 70 kilo olsam yetermi acaba göğüs bölgem çok büyük nasıl küçültebilirim çok acil lütfen:(:(

6. darkcald

darkcald Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yaş 28 kilo 83 1.5 aydır başladım 86idim. istedigim şekilde gitmiyor. beyaz ekmek yerine kepek tam tahıllı filan yemege başladım. sağlıktanda olmak istemiyorum önümüz ramazan sporda yapamayacağımı ele alırsak nasıl bir diyet yapmam gerekiyor sadece yediklerimi azaltiyordum özel bir diyet uygulamadım.

7. sinus

sinus Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arkadaslar

boyum:182 kilom:110

2 hafta basladim bende. Haftada 3-4 kere spor solonuna gidiyorum. 40-50 dakika Cross train yapiyorum (~400kolari) ve hemen ardindan havuz atliyorum yaklasik 1 saat yüzüyorum. Sizce nasil?

yemegi azaltim ivir zivir kestim. Bol bol yogurt yiyorum. Cayi kahveyi sekersiz iciyorum. Belirli bi diyet programim yok, cok sacma geliyor zaten. Gereksiz kalorilerden kaciniyorum ve en önemli su iciyorum 3 litre günde

ben 85-90 kiloya düsüp vuvut yapmak istiyorum. Sizce 90 kiloya düssem yeterlimi?

bi an önce baklava gibi sixpack yapip üzerine Şerbet dökmek istiyorumhyper_

8. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    diyet kavramını ögren bence sinus.
    saçma diye nitelendirirsen 85 - 90 a inmen kolay olmaz emin ol.
    bir zamanlar ben de saçma diyordum 100 den aşağı inemediydim.

9. darkcald

darkcald Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    31 mayıs 86.3kg
    21 haziran 84kg ve
    bugün 15 temmuz 81.9kg :))

her gün 1lt yakın süt(yarım yağlı) haşlama patates veya yumurta kepek ekmek 1 paket 1 hafta gidiyor yoğurt(tam yağlı) eti form bolca meyve yiyorum. spor yapamıyorum yürüyüş bile listeye ne ekleyip ne çıkarsam fayda görürüüm. günde en az 3lt su içiyorum

10. darkcald

darkcald Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    31.05.12 86.3kg.....29.07.12 76.6kg....hedef 24.09.12 68.9kg

11. burak81

burak81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyetisyenim şu öneride bulunmuştu bana kıymalı pul biberli ıspanak hepsinin ayrı ayrı yağ yakıcı özelliği varmış akşamları aç aç yatmaktansa ekmeksiz yenilen ıspanağın bi zararı olmadığını söylemişti.

12. zamanbabu

zamanbabu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Arkadaşlar Herkeze Merhabalar,
    Ben 17 yaşındayım boy 1.81 belim 88 arkadaşlar karnımda yağ var karın kaslarımı çıkarmam için yaklaşık 5 gündür ekmek yemiyorum sürekli az yağlı süt,günde 3-4 yumurta,ve yarım tavuk göğüsü yiyorum.Aynı zamanda karnım çok acıktığı zamanlarda bol bol vitamin yani meyve tüketiyorum.Son olarakta evde ip atlıyorum.Atlamadan önce bitki çayı içiyirorum terletsin diye.Simdi soruyorum arkadaslar yağ oranımı çok saglam bir diyet ve aşırı çalışma ile 1 ayda ne kadar düşürürüm?
    Şimdiden teşekkür ederim...

13. LuckyShoot

LuckyShoot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    5 Gündür ekmek yemiyorumda ne demek :S

14. ilkerxx

ilkerxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birsürü doğru yanlış var ama bence çok düşünmemek lazım. Dengeli beslendikçe günde 1 saat kardiyovasküler çalışma yaptıkca ve çok yüklenmeyip ara verince on numara kilo veriyorsun

15. Adilozdmr

Adilozdmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İskenderun/HATAY
    İyi günler ben 1.87 boyunda 108 kiloyum yemeklerime çok dikkat ediyorum her gün evde mekik çekiyorum 3x30 3 hareket karın hareketi yapıyorum kilo vermem için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

16. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Kondisyon bisikleti veya koşu bandına ihtiyacın olacak.
    Alamazsan dışarı çıkıp yürü, koş.Hareket etmeden bu iş olmaz bunu unutma.

17. emrahozsahin

emrahozsahin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli-Körfez
    Mayıs ayının başında 108 kiloydum ve 3-4 ayda 88 kiloya kadar düştüm. Her gün akşam 23:00-00:00 arası 1 saat 1,5 saat tempolu yürüyüş yapıyordum.
    Ramazan ve Kurban bayramı araya girince 94 kiloya kadar çıktım. Şimdi havalar soğuduğu ve spor yapamadığım için mecburen fitness salonuna yazıldım. Daha önce hiç ağırlık çalışmamıştım zaten omuzum sakat elimi yukarı kaldırdığımda dahi her seferinde ağrıyor uzun zamandır böyle.

Tekrar kiloları geri almak istemiyorum, kardio programı yapacağım yine. Koşu bandında yürüyüş ve Bisikletle takılacağım, bunun için güzel bir program önerisi olan varmı.
    Kilo vermek için ağırlık çalışmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Onun için sadece kardio yapacağım.

18. Gzm

Gzm Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süre yağ yakmak için cardio bağımlısı haline geldikten sonra fark ettim ki ağırlık çalışması olmadan herşey boş.. ağırlık çalışmak vücuttaki kasları aktive eder bu durumda dinlenme halindeyken bile daha fazla kalori yakmana yardımcı olur. rahatsızlığını göz önünde bulundurup çıkarılacak olan program ile birlikte cardio hedefine ulaşmana yardımcı olacaktır tabi dengeli bir beslenme ile..

Coloradolu ve (silinen üye bunu beğendi.
  19. emrahozsahin

emrahozsahin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli-Körfez
    spor yapınca beslenmeye çok dikkat ediyorum çok katı disiplin uyguluyorum, hatta kural dışı bir şey yediğim zaman kendime ihanet etmiş gibi oluyorum. ama sporu bırakınca aynı zamanda beslenmeyi de salıyorsun gerçekten ikisi çok önemli bir ikili kilo verme aşamasında.

Ayrıca salonda protein tozu falan alırmısın diye soruyorlardı, tek içimlik 4 liraydı pahalı geldi bana hemde o tarz şeyler sevmiyorum doğal yollarla beslenmeyi tercih ediyorum. Amacım çok kas yapmak değil. kilo vermek ve vucudum sarkmasın diyede bu esnada ağırlıkta çalışabilirim.

20. Gzm

Gzm Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    doğal yollarla gereksinim duyduğun miktarda proteini temin edebiliyorsan zaten kullanmana gerek olduğunu düşünmüyorum ama örneğin spordan hemen sonra veya ara öğünlerde proteini nasıl temin ettiğini merak etmedim değil..
    bunun dışında beslenmenin sporla ilişkilendirilmesini yanlış buluyorum. beslenme bir disiplindir ve bir kere oturttuktan sonra istesen de düzenini bozamazsın çünkü vücudun buna izin vermez. örneğin 3 ay 6dan sonra nişastalı karbonhidrat alma, sonra bir kere dene bakalım; uzun bir süre aynı hatayı tekrarlamazsın..

Sayfayı Paylaş