Kilo Vermek (Zayiflamak)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Guest tarafından 18 Temmuz 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 128 üye.
  1. abow

abow Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    öncelikle ben burda yeniyim konuyu yanlış yere açmış olabilirim ama nereye açacağımı bilemedim şimdiden kusruma bakmayın... gelelim konuya

ben 1.80 boyundayım ve 93 kiloyum 2 aydır body e gidiyorum 17 yaşındayım hiçbir sağlık problemim yok ama nedense 2 ayda 3 kilo verdim ve bu miktar bana çok az geliyor ben 2-3 ayda 10 kilo vermek istiyorum. okulda arkadaşlarım tarafından dalga geçiliyorum buda beni çok rahatsız ediyor. siz ve sizin gibi değerli hocalarımın yardımıyla çözüm bulmak istiyorum

bodye gidiyorum ve okul olması nedeniyle çok engelliyor dışardan hiç bir hap toz almadım... ben sağlıklı bir biçimde hızlıca zayıflamak istiyorum göbegim falan sarkmıyor bölgesel sorunum yok kalıplıyım 93 kg yim ama görenlerin hepsi max 85 sindir diyorlar öle gösteriyorum

kısa zamanda nasıl kilo verebilirim body devam edeyimmi dışardan hap toz vs alayımmı önerdiginiz markalar varmı lütfen yardımcı olun. bıktım artık şişman şişman dolaşmaktan yardımlarınızı bekliyorum.........

eğer spor salonunu bırakırsam evde yapcagım ufak bir sporla zayıflayabilirmiyim dumbell ve halterim var.(büyük ihtimal spor salonuna devam edecem ama ben yinede bilgi olsun diye sordum)

en iyi cevapların sizden geleceğini umuyorum saygılar :):):)

2. blackhill26

blackhill26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaslar... fat burner animal cuts 42 packs kullanan varmı? hkknda soylendıgı gibi gunde 7400mg saf yağ yakıyomu... karaciğere ya da insan vücüdüna herhan gibi bir zararı varmı? tşkler....

3. feriO123

feriO123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba yaş 18 göğüs bölgemde aşırı yağ var ve de karın bölgesinde bu göğüsü eritmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim body yapıyorum 3-4 aydır göğüsüm hala aynı ama pek bişi fark etmedi ne yaparsam göğüs erir şimdiden cevaplar için teşekkür ederim...

4. yuxel324

yuxel324 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam

benım boyum 177 kilom yuz ne onerırısınız yag yakıcı olur calısma stili olur cevap beklıyorum tesekkurler saygılar...

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Bu başlığı baştan sona okumalısınız.
    Bunun dışında şu linki kesinlikle inceleyiniz:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-verme-le-lgili-en-t11369.html

Aynı zamanda beslenme forumunda kilo vermek ile ilgili başlıkları da incelemeniz sizin için faydalı olacaktır.
    Sorduğunuz sorunun cevabı o kadar geniş ve göreceli ki tek cevap vermek imksansız olduğundan linkleri inceledikten sonra daha spesifik sorular sormanızı rica ederim.

saydam bunu beğendi.
  6. emir41

emir41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba
    2 haftadır diyet yapıyorum kahvaltıda lıght süt ve yulav ezmesi yiyorum öğlen haslanmıs yagsız tuzsuz makarna veya pilav yanında salata veya tavuk ögleden sonra yine ya makarna yada pilav yine yagsız tuzsuz ve yanında tavuk geri kalan zamanda eti formun ürünlerini tüketiyorum bu yaptıgımı birisi tavsıye etmişti acaba yaptıklarım dogrumu mu?

bu arada gunde 1 saat kardiyo yapıyorum agırlıgada giriyorum animal cuts kullanıyorum idmandan önce 1 paket

birsonuc elde edebilirmiyim izlediğim yol doğrumu siz ne tavsiye edersiniz?
    AMACIM YAG YAKMAK

7. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada panzehir nerde?

8. emir41

emir41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    panzehir derken?

9. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Benim şahsi görüşüme göre, kahvaltının oldukça zengın tutularak, yavas yavas gunun geceye ilerleyen bolumunde karbohidrat tüketimini azaltmak.
    Kahvaltı metabolizmayı hızlandırıyor ayrıca vücut en iyi bu öğünde besleniyor, hormonlar duzenleniyor.

Light süt ve yulaf ezmesi yetersiz olur kesinlikle.

2 tam yumurta + 10 beyaza kadar alabilirsiniz, haslanmış pirinc lapasi, ayrıca yağ ve şeker açısından fındık-fıstık ezmesi olabilir. Kahvaltıda lor peyniri yenebilir, domates biber salatalık portakal suyu limon suyu gibi ürünler yenebilir. Kahvaltı ne kadar uzun ve zengın olursa o kadar iyi olur.

Diğer oğunlerde ve antremanda zorluk cekmeden yağ yakılabilir.

Ayrıca antreman sonrasınıda unutmayın . Kahvaltıdan sonra gunun en iyi öğünüdür. Vücudun beslendiği en iyi öğündür.

Sabah yağ ve karbohidrat açısından korkulmaması gerektiğini dusunuyorum.

Aksama doğru yağ ve karbohidrat çıkar protein arttırımı baslar bence.

saygılar.

10. alegria

alegria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    Istanbul
    herkese merhaba, kilo vermek, bölgesel zayıflamak, ve ilaçlarla ilgili bazı yazılarınızı okudum.benim problemim 1.64 boyum var ve 54 kilo idim şimdi 52 kiloya düştüm, göbeğim ve midemin oluşması, 4 senedir çalışıyorum önceden yoktu göbek çevrem 67 cm 84 cm çıktı ve birazda olsa şişkinliğim oluyor 86 cm ye kadar çıkıyor, fitnessa gittim 3 ay hafta da 2 gün 2 saat ama basenlerimden de inceldim göbeğimden de ama yeterli diil. bunun için ne yapmam gerekiyor haftada 2 gün koşuyorum 800mt x 5 tur az yağlı yiyiorum bol yeşil çay içiyorum ekmek yemiyorum saat 18 den sonra yemek te yemiyorum ama basenlerimden zayıflamak istemiyorum göbeğim gitsin istiyorum, bunun için ne yapmalıyım, forumlar arasında geziniyorum ama herkes farklı bir şey söylüyor ve sporcu gıdası kullanmamda yarar var mı kullanırsam tekrar aynı sorunları yaşarmıyım, ne kadar süreli kullanmam gerekiyor, lütfen beni bu konularda aydınlatmanızı ve birazda motive edecek bilgilere ihtiyacım var, teşekkür ederim :(

11. barmel

barmel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    men azeriyem. heç azer şivesi yoxtu sende.
    mende ekmegi ve yulafı kestim. 11 kilo veriftim.

12. Aprcc

Aprcc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    s.a arkadaslar ben 18 yasındayım boyum 1.85 ve 96 kıloyum yaklasık 1 aydır fitness salonuna yazıldım ve 1 aydır haftada 3 gun duzenlı calısıyorum yaklasık olarak her ıdmanda 450 kalorı cıvarı yakmaya calısıyorum tabı uzerımde uzunkol ve ustunde yagmurluk her ıdmanda yaklasık 1.5 lıtre su tuketıyorum calısmaya baslamadan once 101 kıloydum cayımdan şekerı kestım ekmegı gunde 1 1.5 yerken çeyrege dusurdum belkı az daha fazla bol su ıcmeye calısıyorum yemeklerden kacınıyorum ama arada kacırıyorum ozellıkle recel felan gordumu duramıyorum sabah kahvaltısında yedıgım ekmegı sırf recelle yıyorum bazen ama genellıkle salata yemeye calısıyorum oglen yemegını az yıyorum dısarda abur cubur yemıyorum aksamlarıda 1 2 kase yogurt olmazsa salata aralıklarla acıkmamak ıcın yıyorum bu arada kacırmalarım bıraz fazlalastı 95 felan olmustum ama cıktım yıne yukarıya yemegı kesmek ıstemıyorum ama dengesız bır beslenme basladı sanırım bende arada mutfaga gıttımı hıc bıse bulamasam resmen recele felan saldırıyorum :D:D öyle diyetısyen yemeklerınıde yemek ıstemıyorum ama nasıl bır duzenede gırecegımı bılmıyorum gunluk yemek lıstem nasıl olmalı sızce şimdiden teşekkur ederım

Edit: Yag yakıcı ılaclardan kullanmak ıstemıyorum dogal zayıflamak ıstıyorum :D

Son düzenleme: 10 Haziran 2009
  13. erostyson

erostyson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    goguslerim cok yagli

Ben duzensiz olarak 3 yildir BB ile ilgileniyorum, bir ara 110 kg a kadar cikmistim
    boyum 174cm ve su anki kilom 94 -yeni bir diyete basladim ve bu diyet boyunca tek sportif faliyetim evde deadlifting ve spor aletiyle merdiven cikma harektleri, sinav ve havada bisiklet surmek ,diyet listem

Sabah: iki dilim kepek ekmek, yagsiz beyaz peynir,yesillik,

Oglen: bir bucuk simit,bir bardak ayran

Aksam : sinirsiz yagsiz et ve salata

Bu diyet ise yarar mi eksiklikler varmi, birde goguslerim asiri yaglandi goguslerimin yaglarini nasil yakabilirim en etkili hareketler nelerdir benzer sorunu olup sorunu asmis tecrubeli arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum, ilerleyen gunlerde resm ekleyecem

14. lacolombe

lacolombe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bu spora bende yeni başladım.Ama diyet yapıyorum.ve kilo aldıracak her şeyi kestim.Yiyecek ve içeceklerde vazgeçilmezlerinizden vazgecerseniz o zaman incelme nedir görürsünüz.Bu sporun %60dır bence diyet.2 yıl body yaparsınız vucudunuzda göbek hariç her yer fit olur ancak göbek sırıtır.Diyet sabır işidir.sabretmeniz dileğiyle

15. alpote

alpote Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara,marmaris
    boyum 1.74 kilom 79 yaklaşık 2-2.5 haftadır diyetteyim ben de diğer arkadaşlar gibi karın bölgemdeki fazla yağlardan şikayetçiyim her sabah ve akşam 45 dk koşu yapıyorum ve 600 m yüzüyorum yani toplamda gunde yaklaşık 1.30 saat koşu yapıp 1200 metrede yuzuyorum ama yavaş yağ kaybettiğimi dusunuyorum sizce bunu nası hızlandırabilirim ek olarak da bi sorum daha olacak yağ yakıcı kullanırsam benim için faydalı olur mu ve piyasadaki yağ yakıcıların herhangi bi yan etkisi oluyor mu mesela kullanınca bi daha kullanmadan zayıflayamama gibi vs. şimdiden teşekkürler ...

16. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Form ürünlerini tavsiye etmem ...
    Daha doğal şeyler alın vucudunuza bence ...

17. alpote

alpote Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara,marmaris
    bol bol makarna yiyince zayıflanıyomusş diyolar

18. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Yaktığınızdan daha az kalori alırsanız zayıflarsınız, tek kural budur.

Makarna düşük glisemiks endeksli ve bol lifli kompleks karbo olduğundan kan şekerinde ani oynamalara neden olmayarak uzun süre tokluk hissi verir ve fazla yemek ihtiyacı duymazsınız.

Bu da vücudunuza daha az kalori sokmanız anlamına gelir.

19. ProDJ

ProDJ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selamlar benim boyum 1.73 kilom 87 askerden geleli 15 kilo aldım ve veremiyorum l-carnitine + spor yaparak nasıl yağ yakıp kilo verebilirim, hangi yolu izlemeliyim evimde agırlık masam ve 2X5 2X8 lik dumbell'larım var bunlarla sonuca varabilirmiyim bu arada hedef kilom 70.
    saygılar.

20. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Bu başlık dahil ilgili başlıkları okudunuz mu?
    Forumda en çok konuşulmuş konular bunlar.

Sayfayı Paylaş