Kilo vermek ve vücut geliştirmek istiyorum fakat bulunduğum şehirde bilinçli hoca yok

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SHERQUAN tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SHERQUAN

SHERQUAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    178 Boy ve 86 Kiloyum 4-5 ay önce bir otelin spor salonuna kayıt oldum göbeğimi eritmek ve vücut geliştirmek için.

Salondaki hoca göbeği eritmeden ağırlık çalışmasına başlayamazsınız dedi ve 1 ay boyunca her gün 1 saat kardiyo yapmaya başladım kilo verdim fakat omuzlarım kollarım filan inceldi göbeğimse hala yerinde. 1 ayın sonunda kardiyoya ek 20 dakika büyük kaslar için çalışma ekleyerek devam ettim fakat hiç bir ilerleme yok. Ayrılıp başka yerlere giden arkadaşları görüp ilerlemeyi fark edince bir hata olduğunu anladım.

Göbeğimi ve göbek yanlarını eritip omuzlarımı genişletecek ve çok abartı olmadan vücudumu şekillendirecek egzersiz ve beslenme programı arıyorum.

Karaciğer yağlanması problemim var yağ yakıcı protein tozu amino asit vs şeyler kullanmalı mıyım?

Fazla yorulduğumun ertesi günü enerjisiz hissediyorum spordan önce ve sonra ne yemeli ve içmeliyim

Forumlardan pek anlamıyorum araştırdım pek bişey anlayamadım hatam varsa mazur görün uzman kişilerin cevaplarına ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

2. Tevfik95

Tevfik95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tevfik
    Yer:
    Konya/Selçuklu
    S.a kardeşim..
    Bir kere eğer gerçekten bu söylediğine gönül verdiysen ilk disiplinli şekilde çalışman gerek ben bugün yorgunum halim yok gibi şeyler söylememen gerek.
    Asıl kendini yorgun hissettiğinde yorulduğunda dahada çok üstüne gitmen gerek.

Gelelim yapacağın çalışmaya;
    Öncelikle bol su tüketmelisin.
    Bol bol koşmalısın ve ip atlamalısın.
    Günlük 100 şınav çek ister hiç durmadan ister set set olabilir.
    Günlük sadece yarım ekmek yee başka yeme.
    Kola ve fanta gibi içecekleri tüketme.Çayı şekersiz iç içemiyorsan çayı içme : @
    Meyve,Süt,Yumurta gibi besinleri bol tüket.
    Yatmacan 100 mekik çek.

Mekik çekersen ve çektikçe karın kasların yanmaya başlar ve kasa dönüşür ve böylece ince olur ve sağlam olur.
    Şınav çekersen memelerin ve alt karın ve üst karın bölgen incelenir taş gibi olur ve sağlam ince olur ve baklavalar çıkar .d

Son düzenleme: 1 Haziran 2013
    SHERQUAN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş