Kilo vermek ve vücut geliştirme hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ozan16 tarafından 4 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozan16

ozan16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar Ben 1.79 boyundayım 25 gün önce 88 kg idim vücüt geliştirme yapmak istiyorum evde kendi başıma diyete girdim sabahları kahvaltıda yulaf ezmesi ,mısır gevreği yiyiorum akşam 7 de yağsız ev yemekleri yiyiyorum günd 2 öğün yani şekeri kestim ayrıca haftanın 5,6 günü evde var bisiklet çeviriyorum her sabah 45 dk .şu anda 82 kgyim 75 kilo olunca vücut geliştirmeye başlıcağım sizce yanlışmı yapıyorum hemen başlamammı gerek göğüs ve göbek bölgemde aşırı yağlanma var.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:42 ----------

Sonuçta başlasamda ordada aynı işem yapılıcak değilmi kardiyo egzersizi ?

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    75 olmana gerek yok body e başlaman için ki 75 boyuna göre az kalır , bence şu aşamada başlaman en iyisi olur
    kardiyo egzersizi yağ oranını minimuma düşürmek için yapılır ki definasyonla sıklaştırılan kaslar iyice belli olsun diye ama biz profösyonel vücutçular gibi yarışmalara katılmayacağız ben kilomdan oldukça memnunum kardiyo egzersizlerine hiç girmedim sadece ara da bir koşarım oda sevdiğimden , ayrıca kardiyo yapmasamda kaslarım yeterince belirgin ve göbek desen zaten hiç yok , sana tavsiyem hedeflediğin kiloya ulaş ve onu koru ha bide protein ağırlıklı beslenmen gerek unutma

ozan16 bunu beğendi.
  3. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    ilk önce boy kilo orantını kur . yani kilo ver daha sonra v.g ye başlarsın diye düşünüyorum .

ozan16 bunu beğendi.
  4. ozan16

ozan16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Başlıkta teşekkür mesajı yazarak mesaj kirliliğine yol açmak yerine üye mesajının sağ alt köşesinde bulunan “Teşekkür Butonu”nu kullanmalısınız.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sayfayı Paylaş