Kilo vermek istiyorum .

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yaso3597 tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yaso3597

yaso3597 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Ben 16 yaşında 1.78 boy ve 89 kg'yim kılom oldukça fazla evimde 10 kg halter ve 6 kg dambıl var ama yetersiz gibi sizce ne yapmam lazım spor salonuna gitsem işe yararmi fiyatları nasil ?

2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    kilo vermek istiyorsan, oncelikle beslenme duzenini gozden gecirmen gerekiyor, sonra ise agirlik calismasi ve kardiyo.Spor salonu her zaman bi adim ondedir. Motivasyonunu artirir. Diger insanlari gormek seni motive eder.Genelde fitness ilk 3-5 ay zordur , sonra alisinca da kolay kolay birakilmaz. Tek yapman gereken , bir duzen oturtup, sabirli olmak. ay basina 4-5 kiloyu hedeflemek en idealidir. Benim tavsiyem 4 kilo. Bi arastirmada gormustum. sadece diyet yapanlar, yuzde 69, diyet arti kardiyo yapanlar yuzde 75 , diyet + kardiyo+ agirlik calismasi yapanlar, yuzde 96 oraninda yag kaybetmislerdi.Verilen kilolar hemen hemen ayni olmasina karsin agirlik calismasinin kas kaybini onlemedeki onemini burda vurgulamak istiyorum. Yani kilo verecegim derken, o cok degerli kaslarimiza sahip cikmak lazim.

MyShadowKing ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. ucgenbody

ucgenbody Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    spor salonu fiyatları salonun kalitesine göre değişir. örneğin benim gittiğim salon bi basket sahasından daha büyük ve bayağı bir alet var hocalarda baya deneyimli ve çok ilgileniyorlar saolsunlar ve aylık 95 TL ödüyorum çokda memnunum.

4. yaso3597

yaso3597 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    fast fost makarna pilav sucuk sosis tarzı cok yıyorum bunları kessem ise yararmı bu arada max bütçem 40 lira spor salonu izmirde varmıdır ?

5. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 100 lira veriyorum 40 a varmıdır bilmem :/ Ama zayıflamak istiyorsan hayatından bir çok şeyi cıkarıcaksın colaymıs ekmekmiş burger king falanmış :) En öneli şey arkadaşın dediği gibi yemene dikkat edip kardio yapman Bence gitme salona zaten 40 tl tutarlı salon bulabilirmisin bilmiyorum günümüz şartları mağlum şöyle Kardionu dışarda yap yemeğini kes kes derken anlıyorsun zaten neleri kesiceğini. He diyorsan illa bir spora gitcem body yerine boks alanına git mesala ama bence evde ki ağırlıklarında güzel...

6. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    makarna kepekli olanini, pilav olarak'da bulgur tüket. Fast foot u birak, dogru ve saglikli beslen

7. brhmcr

brhmcr Guest

Evde calisma programini bu forumdan beslenme ve yeni baslayan formu sabit basliklarini oku ozellikle sik sorulan sorular basligini okudugunda isin %50 lik kismini cozmus olacaksin.

Sayfayı Paylaş