Kilo Vermek Istiyorum Artik

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tropikal tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tropikal

tropikal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim. Basliktan da anlasilacagi gibi artik kilo vermek istiyorum. Duzenli olarak daha önceleri spor salonunda agirliklar ile calistim bu yönden pekte acemi sayilmam ama beslenme ve yemek deyince acikcasi oldukca bilgisizim bu konuda.

Amacim kilo verip gelistirdigim kaslarin ortaya cikmasini saglamak. Göbek cevremde yag birikintisi mevcut. Göbekten yukarisi ne kadar guzel gözukuyorsa kollar omuzlar olsun göbkte o kadar cirkin gözukuyor.

Merak ettigim sey hem kilo verip hem de kas yapilir mi? Bana biraz ters geliyor bu ama sizlerin eminim ki bilgisi vardir bu konuda.

Bir de önce agirlikli olarak cardio calisip ve yag yakip sonra mi kas yapmak icin agirlik calismaliyim?

Artik yaglarimdan kurtulmak istiyorum. Karin calismasi denildiginde oldukca guclu kaslara sahip oldugumu bilmeme ragmen bu kaslar yag altinda kaldigindan hayatimda hic daha karin kaslarimi göremedim.

Boyum 185 kilom 97 yasim 22. Bu konuda tavsiye verecek arkadaslarin yardimlarini bekliyorum.

Saygilarimla

Sayfayı Paylaş