Kilo vermek istemiyorum ama yağ yakmak istiyorum SS li

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mutlu Dal tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mutlu Dal

Mutlu Dal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın Aleyküm arkadaşlar benim boyum 1.85 kilom 86 idi 1 ay önce bu aralar çok fazla halı saha maçları yapıyorum her yere koşarak veya bisikletle gidiyorum Falan tartıda 78'i gördüm bugün yüzüm küçüldü biraz göbek gitti ve en çok sevindiğim nokta kalça ve memeler biraz dikkat çekmiyor artık küçüldü oralarda ama benim hedefim 78 ile 80 kilo arasında olarak yağları yakmak istiyorum onun için bana TAM OLARAK Ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim fikirler lazım.

70 kiloya düştüm mü yağlar falan gidiyor ama bu sefer gücümden düşüyorum yani geçen sene 1.83 boyum vardı kilom 71 ile 68 arasıydı bi deri bi kemik kalmıştım resmen kemiklerim iri benim.

İdmanlarda 2'li mücadelede galip gelemez kimse kolay kolay antremanlar da falan futbolda ama 70 kilo oldum mu gerçekten güçten düşüyorum ve yüzüm üçgen gibi oluyor tipim kayıyor resmen.

Bu durumlardan ötürü 78 ile 80 arasında kalarak kalça, basen, meme, göbek ve bel yağlarını yakmak istiyorum en önemli 2 yer ise kalçayla, meme bölgesi........

http://c1302.hizliresim.com/16/t/kh143.jpg
    85.5 kiloyken

http://c1302.hizliresim.com/16/t/kh13x.jpg

81.5 kiloyken

Şuanda 78 ile 80 kilo arasındayım daha fazla kilo vermek istemiyorum hedefimi söyledim yağ yakmak ama en çok kalça ve meme bölgesinden.

Saygılar

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş