Kilo vermek için tavsiyeler ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Crixa tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Crixa

Crixa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    perfums
    Yer:
    Ankara
    Aranıza yeni katıldım arkadaşlar. ben 6 ay bady yapıp 1 sene ara verdim şuanda kilom var göbek kısmında 1.82 boyundayım 98 kıloyum ve 18 kilo vermek ıstıyorum şuan yoğun iş temposunda çalışıyorum bana bi ürün önerirmisiniz bununla sen kesin kilo verirsin ve sağlığına zarar vermez diyebilceğiniz bir ilaç varmı
    varsa bana önerirmisiniz ve böle ilaçları nerden alacağımıda bilmiyorum. l.cartine yada başka birşey.

Facebook'da reklamlarını hep gördüğüm bir site var Powerplus Coenzyme L'Carnitine Vücut Geliştirici bu ürün işe yarıyormu sizce ? siz daha iyi bilirsiniz diye bu siteye kaydoldum.lütfen yardım edin şimdiden teşekür ederim arkadaşlar.

2. sthammer

sthammer Guest

Öncelikle yağ yakımı ve kilo vermek için mucize bir ilaç yok, bu ürünler sadece yardımcı; en önemli faktör proteinden zengin, karbonhidrat ve yağdan düşük bir diyetin ağırlık çalışması ve kardiyo ile kombine edilmesidir. Bunlara dikkat edilmezse kullanılan ürünler bir işe yaramaz, zaten çokta anormal etkileri yok..
    Günlük alınan kaloriden kısıp protein ağırlıklı beslendiğinizde ve kardiyo ağırlıklı ağırlık çalışması yaptığınızda yağlar gidecek, yardımcı olarak da 3 ay sonra l-carnitin ve cla gibi ürünler kullanılabilir, zaten bu ürünler içtiğimiz sütte ve yediğimiz yumurtada da var..

3. Rem1903

Rem1903 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    karnitin, yoğun spor(sadece kardiyo değil), ekmek tuz şeker,tatlı çikolata,un,yağ çıkart besinlerden. Yada minimize et, sonuçta un haricinde az çok ihtiyacı var bedenin bunlara. 3 ayda verirsin bu kiloyu.

XT910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Crixa

Crixa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    perfums
    Yer:
    Ankara
    günlük diyetim ne olmalı o zaman hangi ürünleri tüketmeliyim neler tüketmemeliyim. sabah kahvaltısını eti lifelif yulaf ve diyet sütle içiyorum. 1 aya kadar spora yazılcam zaten kardiyo ve ağırlık çalışcam o sıra da l cartin le destek vericem

5. Rem1903

Rem1903 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Benim tercihim kilo vermek için spor salonu değil, daha daha iyi bir fizik için spor salonu ideal. Önce kilo verip sonra gitmek daha mantıklı geliyor. Spor salonu işleten arkadaşlar umarım kızmaz bana :) evde spor yap, p90x. Ben 20 kilo kadar verdim. 60 65 günde. Daha bi bu kadar dan daha fazla vereceğim. Kilolardan kurtulup giderim salona mesela. Açıkcası ben ne kalori hesabı yapıyorım ne başka birşey. Sabahları 1 gün simit 1 gün ihe den altınekmek peynir zeytin. Öğlen tavuk şiş bulgur(ekmek yok, ekstra tuz yok) akşamları ise nesfit 1 kase laltozsuz süt. Spordan sonra protein tozu. Gün içi 1.5 km kadar yürüyorum aralıklarla, akşam işten gelince 8 gibi p90x. Abur cubur 0. Kola ayda 1 zero, tatlı matlı ayda 1, 1 kaşık falan :)

XT910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş